تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۰:۱۹:۲۷
کد مطلب : 29190
نماینده مردم اهواز در گفت وگو با رهیاب:

دستگاه قضا به رویکرد انقلابی و مردمی رسانه هایی مانند “دانا” توجه کند/سناریو تعطیلی چنین رسانه هایی در خارج از دستگاه ها برنامه ریزی می شود

سید شکرخدا موسوی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت:تعطیلی سایت هایی مثل دانا که رویکردی منطقی، انقلابی و مردمی دارند ودر دفاع از ارزش ها کارنامه خوبی دارند خلاف آن وعده هایی است که در دولت یازدهم داده اند و دستگاه قضا هم باید به رویکرد صحیح و انقلابی امثال این رسانه توجه کند.

 

به گزارش رهیاب نیوز،سید شکرخدا موسوی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رهیاب در خصوص فیلترینگ شبکه اطلاع رسانی دانا گفت:تعطیلی سایت هایی مثل دانا که رویکردی منطقی، انقلابی و مردمی دارند ودر دفاع از ارزش ها کارنامه خوبی دارند خلاف آن وعده هایی است که در دولت یازدهم داده اند و دستگاه قضا هم باید به رویکرد صحیح و انقلابی امثال این رسانه توجه کند.

نماینده مردم اهواز گفت:این رویه درستی نیست که یک خبرگزاری را صرفا به خاطر یک خبر تعطیل کنند

این نماینده مجلس در ادامه عنوان کرد:باید کمیسیون فرهنگی مجلس به این موضوعات وارد شود و از مسئولین  بخواهد تا علت دست زدن به این کارها مورد بررسی قرار گیرد.

سید شکرخدا موسوی اظهار داشت:یک بار می بینی رسانه ای  مصالح نظام و کشور را زیر سئوال می برد آن خواسته مردم است که با آن برخورد شود اما آن سایتی که به نفع مصالح ملت و نظام حرف می زند و دلسوز است را بخواهند فیلتر کنند چندان صحیح نیست.

رئیس فراکسیون نفت و پتروشیمی مجلس اضافه کرد:اتفاقاتی این چنین بعضا خارج از دستگاه ها برنامه ریزی می شود و سناریوی تعطیلی چنین رسانه هایی تصویب می شود و به فضای جامعه  دیکته می شود مثل خیلی از انتصاباتی که این روزها شاهدش هستیم که نه نظر رئیس جمهور است و نه نظر وزیر اما عزل و نصب هایی صورت می گیرد.

وی در ادامه گفت:خیلی از انتصابات از طرف جریان های منسوب به اقای هاشمی و خاتمی هستند به گونه ایی که حتی رئیس جمهور هم راضی نیست ولی آنچه که آنها می خواهند می شود.