تاریخ انتشار خبر: ۹ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۶:۳۹
کد مطلب : 51805

دستگیری آدمربایان در ۳۰ دقیقه

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: پس از اعلام یک فقره آدم ربایی در مشهد، پلیس در اقدامی ضربتی و در کمتر از ۳۰دقیقه متهمان را دستگیر و فرد گروگان گرفته شده را نجات داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سردار بهمن امیری مقدم بعدازظهر چهارشنبه با حضور در جمع خبرنگاران از وقوع یک فقره آدم ربایی نافرجام در مشهد و دستگیری عاملان آن خبر داد.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی در توضیح جزئیات این خبر اظهارکرد: در پی یک فقره آدم ربایی در محدوده میدان تلویزیون و جام عسل مشهد، پلیس بلافاصله باتوجه به حساسیت موضوع وارد عمل شد و تحقیقات خود را در این رابطه آغاز کرد.

وی ادامه داد: بررسی های اولیه پلیس حاکی از آن بود که سرنشینان یک دستگاه خودروی سمند، مرد ۳۵ ساله ای را ربودند و لذا با توجه به مسیر فرار متهمان به سمت غرب مشهد، مشخصات ظاهری آدم ربایان و خودروی آنها به تمامی تیم های گشت و کنترل پلیس اعلام شد.

سرتیپ امیری مقدم با اشاره به سرعت عمل پلیس در این پرونده گفت: با اجرای طرح مهار و در کمتر ۳۰دقیقه تیم های گشتی کلانتری الهیه خودروی مذکور را در یکی از خیابان های این منطقه شناسایی و در اقدامی ضربتی خودرو را متوقف کردند.

رئیس پلیس خراسان رضوی ادامه داد: در این عملیات سه متهم به آدم ربایی بازداشت و فرد گروگان در حالی که دست هایش با طناب بسته شده بود، از چنگ آنان نجات یافت.

امیری مقدم بیان داشت: برابر بررسی های اولیه، اختلافات مالی انگیزه آدم ربایی اعلام شده، اما برای روشن شدن ابعاد مبهم پرونده، کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان، تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کرده اند.