تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , آبان, ۱۳۹۳ | ۰۹:۵۰:۰۵
کد مطلب : 53081
فرمانده انتظامی آبادان خبر داد

دستگیری سارقان و کشف چند فقره سرقت در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری سارقان و کشف چند فقره سرقت در این شهر خبر داد.

خبرگزاری فارس: دستگیری سارقان و کشف چند فقره سرقت در آبادان

به گزارش عصر آبادان ، حسین کهیایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان با بیان اینکه با تلاش ماموران کلانتری ۱۸ ذوالفقاری دو سارق سابقه‌دار منازل دستگیر شدند افزود: ماموران این کلانتری با کنترل مجرمان و انجام اقدامات فنی و تخصصی توانستند این دو سارق سابقه‌دار را شناسایی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی آبادان تصریح کرد: در بازجویی‌های به عمل آمده از این دو سارق، آنها به دو فقره سرقت از منزل و یک فقره سرقت از یک مغازه فروش مصالح ساختمانی اعتراف کردند.

به گفته کهیایی، متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند؛ ضمن آنکه تحقیقات بیشتر در این زمینه ادامه دارد.

*ماموران، سارق داخل خودرو را به دام انداختند

وی گفت: ماموران کلانتری ۱۱ ولیعصر شخصی را در حین سرقت محتویات داخل یک خودرو دستگیر کردند.

کهیایی افزود: ماموران در حین گشتزنی درحوالی ایستگاه ۱۰ بلوار قدس بودند که به فردی که در حال باز کردن درب یک خودرو بود مشکوک شده و برای بررسی موضوع به وی نزدیک شدند.

فرمانده انتظامی آبادان عنوان کرد: این فرد با مشاهده ماموران قصد فرار داشت که با واکنش سریع ماموران از حرکت بازماند و خود را تسلیم پلیس کرد و ماموران برای تحقیقات و بررسی بیشتر وی را به کلانتری منتقل کردند.

وی تصریح کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده به ۶ فقره سرقت از داخل خودرو اعتراف کرد که در نهایت پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

*دستگیری ۲ سارق و کشف ۶ فقره سرقت

فرمانده انتظامی آبادان در بخش دیگری از سخنان خود از دستگیری دو سارق دیگر و کشف ۶ فقره سرقت از آنان خبر داد و گفت: ماموران کلانتری ۱۳ با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و با در دست داشتن مشخصات یک نفر سارق که از طریق مالباختگان در اختیار آنها قرار داده شده بود، موفق به شناسایی این سارق و دستگیری وی در یک اقدام غافلگیرانه شدند.

فرمانده انتظامی آبادان افزود: در بازجویی‌های پلیسی متهم به دو فقره کیف‌قاپی، یک فقره سرقت تلفن همراه، یک فقره سرقت کش‌روزنی (اصطلاحی برای کش رفتن اموال و فرار کردن) اعتراف کرد و در نتیجه با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

وی در پایان بیان کرد: همچنین پلیس آگاهی موفق به شناسایی یک سارق دیگر شد که او نیز به دو فقره سرقت از مغازه اعتراف کرد.

منبع: فارس