تاریخ انتشار خبر: ۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۶:۵۸:۰۴
کد مطلب : 61836

دستگیری سارق حرفه‌ای زن در خیابان جوادالائمه قم

با تلاش مامورین انتظامی استان، سارق حرفه ای زن در خیابان جوادالائمه قم شناسایی و دستگیر شد.

دستگیری سارق حرفه‌ای زن در خیابان جوادالائمه قم

به گزارش عصر آبادان ؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، چند شب پیش مأمورین انتظامی استان موفق شدند سارق حرفه‌ای زن که دارای سوابق متعددی در دزدی بود را دستگیر کنند.

در زیر توضیحات تنی چند از شاهدان عینی درصحنه را مشاهده می‌کنید.

نیمه‌های شب بود که صدای آژیر پلیس و سروصدای همسایگان من را برای بررسی موضوع کنجکاو کرد و به همین دلیل به محل موردنظر مراجعه کردم و در آنجا دیدم مأمورین انتظامی منزلی را محاصره کرده و از ساکن یک زیرزمین می‌خواهند که خود را تحویل دهد.

بعد از پیگیری ماجرا مشخص شد زنی به همراه نوزادش در این زیرزمین زندگی می‌کند که به گفته مأمورین جزء سارقین سابقه‌دار است که پلیس سه سال بود دنبال آن است. زن سارق زمانی که مشاهده می‌کند مأمورینی که برای دستگیری وی آمده‌اند تمامی مرد هستند اقدام به پاره کردن لباس‌های خود کرده و به‌ناچار مأمورین هم نتوانستند به منزل وی ورود پیدا کنند.

پلیس برای پایان دادن به غائله از زنان محل درخواست می‌کند که برای دستگیری زن سارق با پلیس همکاری کنند که برخی از خانم‌ها با ورود به منزل این زن قصد دستگیری وی را داشتند که زن سارق در چندین مورد با حمله قداره و چاقو زنان محل را تهدید و درنهایت دستگیر و تحویل مأمورین انتظامی استان گردید.

فرزند هم سرقتی از آب در آمد

پس از دستگیری زن مشخص می‌شود کودکی که همراه وی بوده نیز سرقتی از یک خانواده در حرم مطهر است که وی زمانی که مادر فرزند در حال نمازخواندن بود آنرا سرقت کرده است.

چگونگی لو رفتن زن سارق

یکی دیگر از شاهدان در مورد نحوه شناسایی محل سکونت این سارق گفت: این زن بعدازظهر با ورود به خانه یکی از جانبازان دفاع مقدس اقدام به سرقت کرده بود که با هوشیاری فرزند خانواده محل سکونت وی شناسایی‌شده است.

وی از نحوه سرقت از خانه این جانباز نیز توضیح داد و گفت: بعد از باز بودن در خانه زن سارق وارد خانه می‌شود و با به همین ریختن خانه مقداری طلا پیدا و در قنداق بچه پنهان می‌کند و در زمان خروج از خانه فرزند خانواده که قصد ورود به خانه را داشته به خروج این زن مشکوک و از وی می‌پرسد که اینجا چه‌کار می‌کردی که وی گفته همسایه مادربزرگت هستم و آمده بودم به وی سری بزنم.

بعدازاین صحبت‌ها فرزند خانواده به زن مشکوک و با تعقیب وی محل اختفای وی را شناسایی و در اختیار مأمورین انتظامی قرار می‌دهد.

کلکسیونی از سرقت‌ها

یکی از خانم‌هایی که به محل اختفای این سارق حرفه‌ای رفته بود در توضیح اموال سرقتی گفت: زمانی که به محل سکونت این سارق رفتم کلکسیونی از اموال دزدی از قبیل طلا و جواهرات، انواع مدارک هویتی، لباس، گونی‌های کفش و… مشاهده کردم.

انتهای پیام/پ