تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۴:۴۴:۴۲
کد مطلب : 67338

دستگیری عاملان تیراندازی در بروجرد/ انهدام یک باند سارق ۴ نفره

فرمانده انتظامی بروجرد از دستگیری ۳ عامل تیراندازی در این شهرستان خبر داد.

 علیرضا دلیری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بروجرد اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه منزل یک شهروند در بروجرد مورد تیراندازی قرار گرفته، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۳ این فرماندهی قرارگرفت.

وی افزود: ماموران به محل مورد نظر اعزام و با بررسی لازم مشخص شد، سه نفر به منزل شهروندی تیراندازی کرده و متواری می‌شوند.
فرمانده انتظامی بروجرد خاطرنشان کرد: ماموران با شگردهای خاص پلیسی هرسه متهم را شناسایی و دستگیر کردند.

*انهدام باند سارق و کشف ۱۳ فقره سرقت وسایل نقلیه

فرمانده انتظامی بروجرد از انهدام یک باند ۴ نفره سارق و کشف ۱۳ فقره سرقت خودرو و موتورسیکلت در این شهرستان خبر داد.

دلیری گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و موتورسیکلت، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تحقیقات گسترده افرادی را که با همدستی یکدیگر اقدام به سرقت موتورسیکلت می‌کردند را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه چهار نفر اعضای این باند را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بروجرد تصریح کرد: سارقان در بازجویی‌های اولیه به ۱۳ فقره سرقت خودرو و موتورسیکلت اعتراف کردند و با شناسایی مالباختگان تحویل مقام قضائی شدند.

*طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در بروجرد اجرا شد

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد از دستگیری ۲۲ سارق، معتاد پرخطر، فروشنده مواد مخدر و توقیف ۳۵ دستگاه وسیله نقلیه فاقد مدارک و پلاک مخدوش در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد.

دلیری گفت: ماموران این شهرستان طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را در بروجرد به مرحله اجرا گذاشتند.

وی افزود: ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و شناسایی اماکن آلوده تعداد ۲۲ نفر سارق، فروشنده مواد مخدر و معتاد پرخطر را دستگیر و تعداد ۹ دستگاه خودرو و ۲۶ دستگاه موتورسیکلت فاقد مدارک و پلاک مخدوش را توقیف کردند.

این مسئول یادآور شد: در این طرح مقادیری موادمخدر کشف شد.

منبع: فارس