تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۴:۲۱
کد مطلب : 95564

دستگیری “وحید سیاه” و فرار “پریوش” از دست پلیس

علی‌رغم دستگیری یکی از فروشندگان مواد مخدر در منطقه شادآباد به نام «وحید سیاه»، زن جوانی که روزانه مواد مخدر در آن منطقه را تامین می‌کرد، موفق به فرار از دست ماموران شد.

، سرگرد محمد تقی داودآبادی با اشاره به دستگیری «وحید سیاه» اظهار داشت: در پی اطلاعات واصله و نارضایتی اهالی محله شادآباد، از اقدامات مجرمانه «وحید سیاه» یکی از فروشندگان مواد مخدر در این منطقه، اکیپی تحت عنوان ماموران تجسس، بررسی موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

سرپرست کلانتری ۱۵۱ یافت‌آباد ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل، موفق شدند فرد ۳۲ ساله‌ای را با مشخصات مشابه وحید سیاه شناسایی کنند و علی‌رغم تلاش وی برای فرار از دست ماموران، دستگیر شده و از او مقدار ۱۰ گرم هروئین کشف و ضبط شد.

وی افزود: فرد دستگیر شده در حین انتقال به کلانتری ضمن اعتراف به خرده فروشی مواد مخدر، از تهیه روزانه هروئین توسط زن جوانی به نام «پریوش» خبر داد و در اظهاراتش عنوان کرد که هر روز ۳۰ تا ۴۰ گرم هروئین را از این زن جوان گرفته و در سطح منطقه توزیع می‌کنم.

داودآبادی با اشاره به همکاری «وحید سیاه» برای دستگیری «پریوش» گفت: ماموران پلیس پس از اظهارات «وحید سیاه»، آموزش‌های لازم برای گذاشتن یک قرار صوری با پریوش را در اختیار وی گذاشتند و او توانست در قراری صوری، پریوش را به محل ملاقات بکشاند.

سرپرست کلانتری ۱۵۱ یافت‌آباد ادامه داد: پس از گذشت ۲۰ دقیقه از تماس تلفنی وحید سیاه با پریوش، یک دستگاه پژو ۴۰۵ نقره‌ای رنگ به محل ملاقات آمد و قصد تحویل ۴۰ گرم هروئین به وحید سیاه را داشت که «پریوش» به همراه یک پسر بچه ۱۵ ساله، با دیدن ماموران از خودرو پیاده شد و راننده پژو به سمت ماموران حمله کرد.

وی گفت: راننده خودرو در حالی که پس از درگیری با ماموران قصد فرار از دست پلیس را داشت، در حالی که سوار بر خودروی سواری شده بود با یکدستگاه خاور برخورد کرد و دستگیر شد.

داودآبادی در پایان با اشاره به کشف ۴۰ گرم هروئین از خودروی پژو، خاطرنشان کرد: متاسفانه علی‌رغم دستگیری وحید سیاه و راننده خودروی پژو، «پریوش»‌ و پسربچه ۱۵ ساله موفق به فرار شدند و تلاش ماموران برای دستگیری آن‌ها ادامه دارد.

منبع: تسنیم