تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۵ | ۲۲:۴۳:۵۷
کد مطلب : 112456

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در آبادان

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از شناسایی و دستگیری فردی که با جعل عنوان متصدی شرکت پیمانکاری بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از شناسایی و دستگیری فردی که با جعل عنوان متصدی شرکت پیمانکاری بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
سرهنگ سیدمحسن تقی زاده شنبه گفت:در پی دریافت شکایت قضائی مبنی بر اینکه فردی با جعل عنوان متصدی شرکت پیمانکاری اقدام به کلاهبرداری از چند شهروند آبادانی کرده بود، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی اظهار داشت:این کلاهبردار با مراجعه به شهروندان، خود را متصدی یک شرکت فعال پیمانکاری معرفی کرده و با اغفال سوژه های خود مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از آنها کلاهبرداری کرده و متواری شده بود.
سرهنگ تقی زاده اضافه کرد:کارآگاهان پلیس با تجزیه و تحلیل اطلاعات مردمی و تلاش شبانه روزی، متهم را شناسایی کرده و این متهم را با هماهنگی دستگاه قضائی طی عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان با بیان اعتراف صریح متهم به بزه ارتکابی، از شهروندان خواست، در تنظیم قراردادها قوانین و مقررات را رعایت کرده و ضمن حفظ هوشیاری مانع رسیدن افراد شیاد به نیت پلیدشان شوند.
مرجع / ایرنا