تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۷:۴۴:۵۴
کد مطلب : 117359
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان خبر داد:

دستگیری ۳ قاچاقچی مواد مخدر در آبادان

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری سه قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان خبر داد

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری سه قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سید محسن تقی زاده امروز اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک شبکه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: تیم های نامحسوس متشکل از دو اکیپ از پلیس مبارزه با مواد مخدر به صورت شبانه روزی تمام تحرکات این شبکه را تحت نظر گرفته و محل های معامله، توزیع و مخفیگاههای آنان را مورد شناسایی قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان اضافه کرد: پس از انجام شناسایی در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان و در موقعیتی مناسب ماموران موفق شدند در جریان یک عملیات تعقیب و گریز ضمن توقیف خودرو پراید متعلق به متهمان هر سه عضو این باند را دستگیر کنند.

سرهنگ تقی زاده تصریح کرد: در جریان بازرسی از خودرو مذکور یک کیلو تریاک که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود کشف و ضبط شد.

وی از مواد مخدر به عنوان یک تهدید جدی برای جامعه نام برد و گفت: دشمن شدیدترین مرحله جنگ نرم خود را در حوره مواد مخدر می داند چرا که ریشه همه جرائم آلودگی به مواد مخدر است.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان ادامه داد: استراتژی مبارزه با مواد مخدر از قاطعانه ترین استراتژیهای پلیس است و به طور ویژه در دستور کار قرار دارد.

وی عنوان کرد: خانواده ها باید در مراقبت از فرزندان خود برای مقابله با این بلای خانمانسوز بکوشند ضمن آنکه موارد مشکوک را نیز سریعا به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

مرجع / مـهـر