تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۵:۱۵
کد مطلب : 64815
نماینده مردم زاهدان در مجلس خبرداد

دستگیری ۹ نفر از باند ترور معلمین در سیستان و بلوچستان

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی از دستگیری ۹ نفر از باند ترور معلمین در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش عصر آبادان ،حسینعلی شهریاری در حاشیه نشست مردمی خود در زاهدان در گفت و گو با خبرنگار سیاسی عصر هامون از دستگیری ۹ نفر از باند ترور معلمین در جنوب استان خبر داد و افزود: این باند با ترور های برنامه ریزی شده و دقیق برای ایجاد تفرقه در استان فعالیت می کرد.

وی با اشاره به اینکه این ترور ها ارتباطی با گروهک جیش الظلم نداشته است افزود: این گروهک بسیار خطر ناک تر از سایر گروه های شرور و مسلح در منطقه فعالیت می کرد به گونه ای که بر خلاف آن گروه ها که در خارج از مرزها فعالیت می کنند این باند در داخل خاک ایران با برنامه ریزی دقیق و تشکیلاتی تر در جهت ایجاد نا امنی و اختلافات قومی و مذهبی اقدام می کرد.

نماینده مردم زاهدان تصریح کرد: خوشبختانه روز گذشته با هوشیاری دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی ۹ نفر از این باند دستگیر شدند و سر نخ های زیادی از توطئه های آنها بدست آمد.

وی با اشاره به اینکه دشمن قسم خورده نظام ازکشتن شیعه و سنی واهمه ای ندارد بیان کرد: در هفته گذشته هم سنی به شهادت رسید و هم شیعه  و این دست پشت پرده این ترور ها را رو می کند با  این وجود می بینیم که در این ترور “بسیجی ادهم صبوری”  داماد مولوی شهید جنگی زهی و یک معلم ترور می شوند و مشخص می شود که این باند با برنامه ریزی دست به اقدامات اینچنینی می زند.
وی در پایان با اشاره به فرارسیدن هفته وحدت تاکید کرد: با حفظ وحدت بسیاری از توطئه های دشمنان در این استان خنثی می شود و قطعا راه بجایی نمی برند.

 

منبع دانا

انتهای پیام/گ