تاریخ انتشار خبر: ۸ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۴:۱۱
کد مطلب : 75237

دستگیر شدگان عملیات روز گذشته پلیس در اندیمشک + تصاویر

عصر آبادان: عملیات گسترده پلیس اندیمشک برای پاکسازی این شهرستان از مواد مخدر صورت گرفت.

 

به گزارش عصر آبادان به نقل از اندیمشک جوان، فرماندار اندیمشک گفت:با هماهنگی دستگاه قضایی، دادستانی، بسیج اداره اطلاعات نیروی انتظامی و برخی دیگر از دستگاهها عملیات گسترده ای در شهرستان اندیمشک برای پاکسازی این شهرستان از مواد مخدر صورت گرفت.

حمید رضا گودرزی فرماندار اندیمشک با تاکید بر برخورد با قاچاقچیان و دایر کنندگان مراکز استعمال مواد مخدر در شهرستان اظهار کرد: برخورد قاطع دستگاه‌های انتظامی، امنیتی و قضایی با دایر کنندگان مراکز تهیه، توزیع و استعمال مواد مخدر در قالب طرح پاکسازی مناطق آلوده و در راستای انجام طرح استان پاک با قاطعیت و جدیت در سطح شهرستان ادامه خواهد داشت.

وی گفت : در اجرای دو فاز از طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر شهرستان که با همکاری خوب اعضای شورای تامین، نیروی انتظامی و امنیتی و نیروی مقاومت بسیج به اجرا گذاشته شد بیش از ۳۳ مرکز در منطقه کوی بهارستان (چهل هکتار) این شهر به طور کامل پاکسازی شد.

فرماندار اندیمشک اضافه کرد: برخورد با این گونه مراکز یکی از مطالبات جدی شهروندان و به خصوص خانواده‌ها از مسئولان شهرستان بود که با هماهنگی کامل اعضا شورای تامین و در اقتدار کامل به اجرا گذاشته شد.

 

 

دستگیر شدگان عملیات روز گذشته پلیس در اندیمشک

 

 

دستگیر شدگان عملیات روز گذشته پلیس در اندیمشک

دستگیر شدگان عملیات روز گذشته پلیس در اندیمشک

 

دستگیر شدگان عملیات روز گذشته پلیس در اندیمشک