تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۰۹:۵۱:۳۹
کد مطلب : 121978

دست‌نشان: نفت آبادان در آینده حرف‌های بیشتری برای گفتن دارد

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان با ابراز رضایت از عملکرد تیمش برابر تراکتورسازی گفت: نفت در آینده حرف‌های بیشتری برای گفتن دارد

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان با ابراز رضایت از عملکرد تیمش برابر تراکتورسازی گفت: نفت در آینده حرف‌های بیشتری برای گفتن دارد.

نادر دست‌نشان در نشست خبری پس از بازی با تراکتورسازی، اظهار کرد: بازی بسیار سختی بود و تیم جوان ما در مقابل تیم با تجربه و پرمهره‌ی تراکتورسازی قرار داشت.

وی ادامه داد: طبیعتاً آن چه می‌خواستیم به دست نیامد ولی از بازیکنانم بسیار راضی هستم و ما ‌توانستیم موقعیت‌ها را برای تراکتورسازی کور کنیم و در طول نود دقیقه حتی خط دفاع ما یک بار هم اجازه نداد که عمق دفاعمان باز شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان افزود: کرار، ابراهیمی و رفیعی بازیکنان سطح بین‌الملل هستند ولی در این بازی دفاع هوشمند ما و حسن هوری گلرمان خطراتی را که خط حمله حریف ایجاد کرد دفع کردند و ما می‌دانستیم که از این خطرات گل نخواهیم خورد.

وی بیان کرد: حریف در این بازی دو شوت خوب از راه دور به سمت دروازه ما ارسال کرد اما حسن هوری موفق شد آن‌ها را دفع کند. در کل خیال ما در این بازی راحت بود.

دست نشان افزود: ما از قبل پیش‌بینی می‌کردیم که در دقایق پایانی روند بازی می‌تواند به سود ما باشد که همینطور هم شد و موقعیت‌هایی داشتیم ولی به گل نرسیدیم. یکی از بهترین موقعیت‌ها توسط نیک‌نفس ایجاد شد که متأسفانه در حالی که می‌توانست برای ما خوشحالی را بیاورد به این صورت نشد.

وی عنوان کرد: بازیکنانم در عین کم تجربگی توانستند در این دیدار خوب بازی کنند و موفق شدیم در این بازی به تساوی برسیم. هرچند با این تساوی هر دو تیم ضرر کردند و به نظرم تراکتور با این نتیجه از شرایط مدعی بودن برای قهرمانی فاصله گرفت و ما هم که باید اولین پیروزی خانگی‌مان را به دست می‌آوردیم به آن نرسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان بیان کرد: ما در این دیدار حریف را مجبور کردیم که به پاس‌های بلند و قطبی روی آورد و آیا دیدید که ادینیو یک موقعیت هم داشته باشد؟ درست است که خواسته به حق مردم آبادان این است که نفت باید در آبادان برنده باشد ولی قبول کنید که شروع مسابقات است و همانطور که می‌دانید کمی با کمبود نیرو مواجه هستیم که در این فاصله سعی می‌کنیم بازیکنانی را جذب کنیم و ناآماده‌هایمان هم آماده شوند تا در نهایت یک تیم منسجم داشته باشیم.

وی گفت: محمد شادکام یکی از برگ‌های برنده ما است که با مصدومیت مواجه بود ولی به خاطر عرق و تعصبی که داشت و همچنین به خاطر علاقه به مردم آبادان در این دیدار بازی کرد. نفرات ما هنوز به آمادگی کامل نرسیده‌اند و کمبود مهره داریم.

دست نشان در خصوص داوری این دیدار هم عنوان کرد: در مورد داوری صحبت نمی‌کنم البته چیزی را به چشم دیدم ولی فکر می‌کنم در این خصوص باید با کمیته داوران صحبت کنیم که این گونه بهتر است.

وی گفت: ما مجبور هستیم با برنامه‌ای که داریم بازیکنانمان را به شرایط لازم برسانیم تا برای بازی بیرون از خانه آینده آماده شوند تا در تهران یک بازی غرورآفرین دیگر انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان عنوان کرد: بازیکنان ما کم‌تجربه هستند و اگر تجربه آن‌ها بیشتر شود اعتمادشان هم بیشتر می‌شود و امیدوارم مردم دلسرد نشوند و از تیم حمایت داشته باشند چرا که در آینده این تیم حرف‌های بیشتری خواهد داشت.

مرجع / ایسنا