تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۳:۳۶:۱۸
کد مطلب : 75380
عضو شورای شهر آبادان مطرح کرد:

دست فروش ها ، فضای بدی در بازار آبادان ایجاد کرده اند/ خرید و فروش احشام در معابر ، خوشایند این شهر نیست

عصر آبادان: سمیرا کردی زاده در سخنانی از وضعیت دست فروش های بازار ته لنجی های آبادان انتقاد کرد و خواستار برخورد عوامل اجرایی شهرداری با این موضوع شد.

به گزارش عصر آبادان ، سمیرا کردی زاده عضو شورای شهر آبادان با اشاره به مشکلاتی که دست فروش ها برای شهروندان آبادانی ایجاد کرده اند، اظهار داشت: دست فروش های بازار ته لنجی ها فضای بسیار بدی در بازار ایجاد کرده اند و بعضا حرکات ناشایستی از سوی آنها مشاهده می شود.

وی افزود: با توجه به اینکه مکانی برای آنها اختصاص یافته این دست فروش ها دیگر بهانه ای برای حضورشان در ته لنجی ها نمی توانند داشته باشند و لازم است اجرائیات شهرداری با هماهنگی مرجع قضایی به این موضوع ورود کند.

کردی زاده یادآور شد : متاسفانه در بازار ها و معابر سطج شهر آبادان احشام مخصوصاً برای فروش دیده می شوند که با توجه به نزدیکی تعطیلات عیدنوروز و حضور مهمانان نوروزی نیاز به نظارت جدی تری برای جمع آوری آنان احساس می شود.

عضو شورای شهر آبادان همچنین گفت: اگر مرجع قضایی برای برخورد با صاحبان این احشام ، قرار جلب و یا جریمه سنگین صادر کند در تمام ایام سال و یه ویژه در ایام نوروز شاهد چنین صحنه هایی در شهر نخواهیم بود.