تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , خرداد, ۱۳۹۵ | ۱۳:۲۷:۴۸
کد مطلب : 113006
9 بازیکن را از لیست خارج کرده‌ام؛

دست نشان: در شرایط اقلیمی مختلف اردو می‌زنیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: سعی داریم در چهار مرحله اردوی‌های خود را برگزار کنیم و در این مراحل از شرایط اقلیمی متفاوتی بهره ببریم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: سعی داریم در چهار مرحله اردوی‌های خود را برگزار کنیم و در این مراحل از شرایط اقلیمی متفاوتی بهره ببریم.

نادر دست‌نشان امروز پس از تمدید قراردادش با باشگاه صنعت نفت و گرفتن سکان هدایت طلایی‌پوشان در لیگ برتر فوتبال کشور، در خصوص برنامه‌های خود برای حضور در لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: سعی داریم اسکلت تیم را حفظ کرده و ۵۰ درصد بازیکنان موجود را در تیم نگه داریم.

وی ادامه داد: اگر بازیکنان جدید کیفیت لازم را داشته باشند جایگزین نفرات فعلی تیم خواهند شد، سه الی ۴ بازیکن در تیم وجود دارند که احتمال ماندن و رفتن آنها ۵۰ درصد است، همچنین نام حدود ۹ بازیکن نیز با وجود زحماتی که کشیده‌اند در اختیار باشگاه گذاشته شده تا تسویه‌حساب با آنها صورت پذیرد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: لاجرم به خاطر تقویت تیم در لیگ برتر مجبوریم تعدادی بازیکن را از لیست خارج کنیم و بازیکنان دیگری را جایگزین کنیم.

دست‌نشان افزود: از ۱۸ خرداد ماه نیز تمرینات تیم را از سر خواهیم گرفت، طی دو روز سعی داریم از بازیکنان بومی منطقه آبادان و استان خوزستان تست‌گیری خواهیم کرد و سپس از ۲۰ خردادماه استارت تمرینات اصلی ما خواهد خورد.

وی عنوان کرد: پس از بستن تیم نیز تمرینات آماده‌سازی ما آغاز می‌شود که با آغاز ماه مبارک رمضان همراه خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص برگزاری اردوی آماده‌سازی این تیم یادآور شد: چند مکان را برای اردوی آماده‌سازی به باشگاه معرفی کرده‌ام که پس از بررسی پاسخ نهایی آن نیز داده خواهد شد.

دست‌نشان ادامه داد: سعی داریم در چهار مرحله اردوی‌های خود را برگزار کنیم و در این مراحل از شرایط اقلیمی متفاوتی بهره ببریم.

وی در خصوص مناطقی که قرار است در آن اردوی تیم فوتبال صنعت نفت برگزار شود اذعان کرد: مناطقی چون سوادکوه مازندران، بوشهر، بندرعباس، کیش، تهران و… برای برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم نفت انتخاب شده است، که با برگزاری اردو در شمال کشور قصد داریم بر روی کارهای بدنی و هوازی تمرکز کرده و کار در ارتفاعات را مرور کنیم.

سرمربی طلایی‌پوشان آبادان اشاره کرد: برگزاری تمرینات در آب و هوای مختلف می‌تواند کمک شایانی به تیم در طول فصل آینده کند و بازیکنان را به شرایط مختلف اقلیمی عادت دهد.

وی در خصوص وضعیت بازیکنان بومی و جوان این تیم نظیر عبدالله‌زاده، تهامی و داری‌زاده، عنوان کرد: استعدادهای جوان و بومی ما جزئی از مجموعه هستند و ضمن حفظ آنها برای به کار گرفتن این بازیکنان نیز برنامه خواهیم داشت.

دست‌نشان تصریح کرد: تمرینات تست‌گیری ما مربوط به بازیکنانی است که از خارج از مجموعه به ما ملحق خواهند شد و از بین آنها چند بازیکن خوب را برای حضور در این تیم انتخاب خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در خصوص استفاده از بازیکنان رده‌های پایه صنعت نفت گفت: همچنین هشت سهمیه زیر ۲۳ سال را نیز در اختیار داریم که زمان کافی برای انتخاب آنها نیز وجود دارد و در فرصت‌های بعدی بازیکنان امید و جوانان صنعت نفت نیز برای تست‌گیری استفاده خواهیم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در صورت لزوم، امکان الحاق یک یا دو مربی دیگر به کادر فنی وجود دارد، اما تا این لحظه تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده است.

مرجع / فـارس