تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۸:۳۹
کد مطلب : 27502

دسیسه علیه یک گزارشگر فوتبال!

گفته می‌شود سهل انگاری دسیسه گونه علیه یکی از گزارشگران جوان فوتبال صدا و سیما در مراسم انتخاب برترین‌های نوروز ۹۳ اتفاق افتاد.

به گزارش  دانا در جریان مراسم انتخاب برترین‌های تلویزیون در نوروز ۹۳ اتفاقی حیرت انگیز رخ داد. شنیدیم که محمدرضا احمدی مجری مسابقه گزارشگر به عنوان برترین مجری برنامه‌های نوروز ۹۳ انتخاب شده بود و حتی نامش را در این مراسم صدا می‌زنند تا بر روی صحنه برود و جایزه‌اش را تحویل بگیرد اما در کمال تعجب می‌بینند که احمدی در سالن مراسم حضور ندارد. این اتفاق باعث تعجب و حیرت مدیران صدا و سیما می‌شود و آنها از این رفتار عجیب این گزارشگر جوان، خونگرم و با اخلاق تعجب می‌کنند.

سهل انگاری دسیسه گونه علیه یک گزارشگر فوتبال!

شنیدیم مدیران صدا و سیما بعد از مراسم از احمدی در این مورد توضیح می‌خواهند که او می‌گوید اصلا در جریان نبوده است و کسی به او اطلاع نداده که قرار است چنین مراسمی برگزار شود و حتی جز منتخبین هم هست. بعد از اینکه صحت حرف‌های محمدرضا احمدی تایید می‌شود و مشخص می‌شود که سهل انگاری دسیسه‌گونه‌ای!! در کار بوده عامل این سهل انگاری از سوی  دارابی مورد توبیخ قرار می‌گیرد.

گفته می‌شود برخی از رقبای احمدی که چشم دیدن این گزارشگر جوان را ندارند به گونه‌ای زمینه چینی غیبت او در مراسم انتخاب برترین‌های نوروز ۹۳ را فراهم کرده بودند. این سهل انگاری دسیسه گونه را می توان به رقابت غیرسالم برخی از گزارشگران فوتبالی تلویزیون هم ربط داد.

انتهای پیام/