تاریخ انتشار خبر: ۱ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۱:۵۵:۴۲
کد مطلب : 21311
دکتر محسن رضایی در زیارتگاه شلمچه:

دشمنان از مواجهه بی نتیجه با ملت ایران درس بگیرند/شهدا نقطه برکت و تکیه گاه اصلی ملت ایران هستند

عصر آبادان :دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به مانع تراشی های دشمنان برای کشورمان گفت:پیام ملت ایران به دشمنان این است که سرعقل بیایند واز این همه مواجهه ای که با ملت ما کردند و بی نتیجه بود درس بگیرند و از سر راه ملت ایران کنار بروند.

37861_635309628498451053_s
به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز، دکترمحسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که برای شرکت در مراسم تحویل سال به زیارتگاه شلمچه رفته بود در جمع خبرنگاران حاضر در این زیارتگاه اظهار داشت:شهدا نقطه برکت و تکیه گاه اصلی ملت ایران هستند چه بهتر که سال نو را در کنار شهدا آغاز کنیم که تکیه گاه قوی تری از لحاظ معنوی داشته باشیم اینجا بهترین مکان برای اجابت دعا است.

وی در پاسخ به ارزیابی خود از وضعیت راهیان نور عنوان کرد:حرکت راهیان نور هر سال رو به رشد است البته نواقصی وجود دارد که مسئولین می بایست به دنبال حل این مشکلات باشند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به مانع تراشی های دشمنان برای کشورمان گفت:پیام ملت ایران به دشمنان این است که سرعقل بیایند واز این همه مواجهه ای که با ملت ما کردند و بی نتیجه بود درس بگیرند و از سر راه ملت ایران کنار بروند.

دکتر محسن رضایی اضافه کرد:ملت ایران راه خود را باز می کند و موانعی که بر سرراه او ایجاد کرده اند برمی دارد ولی برای دشمنان بهتر است موانعی که به دست خودشان بر سراه کشور ما درست کرده اند بردارند.