تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۲:۴۴:۰۳
کد مطلب : 66140
امام جمعه آبادان:

دشمنان به وسیله تحریم‌ها قصد انتقام‌گیری از ملت ایران را دارند

امام جمعه آبادان گفت: دشمنان از مردمی که پای ارزش‌هایشان ایستاده‌اند به وسیله تحریم‌ها قصد انتقام گیری دارد و نه تنها مردم بلکه هیچ مسئولی زیر بار این ذلت نمی‌رود.

 

به گزارش  عصر آبادان، حجت‌الاسلام علی ابراهیمی‌پور در خطبه‌های این هفته نمازجمعه این شهر در مصلای ثامن الائمه با تبریک میلاد نبی اکرم(ص) اظهار کرد: پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) محور اتحاد بودند و همه دسته‌بندی‌هایی که به وجود می‌آید به این خاطر است که پیرو هوای نفس هستیم و اختـلافـات نیـز به وجود آوردنده دسته‌هاست پس باید اندیشه و رفتار اسلامی را محور قرار دهیم و در عمل از پیامبر الگو بگیریم.

حجت‌الاسلام ابراهیمی‌پور با اشاره به حادثه روز ۱۹ دی در قم قبل از انقلاب اسلامی افزود: مردمی که برای خدا با آگاهی قیام کردند، راه پیروزی انقلاب را هموار کردند و نقطه درخشانی در تاریخ شدند.

خطیب جمعه آبادان با بیان سخنان رهبر معظم انقلاب درباره نیرنگ دشمنان افزود: مقام معظم رهبری فرمودند که دشمن از دشمنی چشم نمی‌پوشد و با تحریم دشمنی‌اش را آشکار می‌کند، ما نباید از دشمن غافل شویم.
وی در ادامه گفت: دشمنان اصل دشمنیشان با اسلام است و به دنبال تفرقه‌افکنی هستند و به گفته حضرت آقا دشمنان با زیبا نشان دادن چهره زشت رژیم منحوس پهلوی برای نسل‌های سوم و چهارم که از نزدیک شاهد وقایع آن دوره نبوده‌اند می‌خواهند در ذهن جوانان نفوذ کنند و ما باید مراقب باشیم.
ابراهیمی‌پور با اشاره به اینکه تحریم‌ها بهانه است تا اصل اسلام را از بین ببرند گفت: دشمنان از مردمی که پای ارزش‌هایشان ایستاده‌اند به وسیله تحریم‌ها قصد انتقام گیری دارد و نه تنها مردم بلکه هیچ مسئولی زیر بار این ذلت نمی‌رود.
وی خاطر نشان کرد: جوانان ایرانی ثابت کردند که می‌توانیم به خودکفایی و بومی‌سازی برسیم، اما مسئولان هم باید به راهکارهای کار‌شناسانه حضرت آقا در زمینه‌های مختلف عمل کنند.

منبع: فارس