تاریخ انتشار خبر: ۳ , شهریور, ۱۳۹۴ | ۰۳:۴۰:۱۶
کد مطلب : 100167
فرمانده سپاه خوزستان:

دشمن با کلید واژه قومیت به دنبال بهره برداری سیاسی است/هر فرد یا گروهی که دم از تفرقه زد دشمن است

سردار شاهوارپور گفت:دشمن در این چند ساله از هر ترفندی جهت سست کردن پایه های نظام جمهوری اسلامی استفاده کرده است و امروز نیز با کلیدواژه قومیت سعی در تحریک قومیت ها داشته تا از این فرصت به بهره وری های سیاسی خود دست یابد.

به گزارش عصر آبادان به نقل از  رهیاب،سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج)خوزستان در گفتگو با اهوازنوین در خصوص اقدامات تفرقه آمیز اخیر در فضای مجازی اظهار داشت : هر حرکت اختلافى که درمیان ملت ها و اقوام مسلمان انجام می شود توسط دشمنان اسلام برنامه ریزی و پیاده سازی شده است.فرمانده سپاه حضرت ولی عصر خوزستان تصریح کرد: دشمن در این چند ساله از هر ترفندی برای سست کردن پایه های نظام جمهوری اسلامی استفاده کرده است ،امروز نیز با کلیدواژه قومیت سعی در تحریک قومیت ها دارند تا از این فرصت بهره برداری سیاسی کنند.

سردار شاهوارپور تاکید کرد: مردم باید بسیار هوشیار باشند زیرا دشمن ممکن است حرف و کلام خود را در هر لباسی چه خودی یا غیر خودی بزند اما مردم بدانند هرفرد یا گروهی در داخل یا خارج کشور سخنی از باب تفرقه زد دشمن است و مردم و مسئولین باید هوشیار باشند تا جلوی این تفرقه انگیزی ها رابگیرند.

وی با اشاره به پیشینه مجاهدت های مردم عرب خوزستان گفت: اقوام عرب خوزستان همیشه برای نظام جمهوری اسلامی جان فشانی کرده اند، حماسه جهاد عشایر خوزستان در برابر انگلیسی ها و حماسه های آنها در دوران دفاع مقدس نشان از استواری عقیده و صلابت مردم مسلمان عرب خوزستان است.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج)خوزستان تاکید کرد : دشمن به صورت های مختلف دنبال توطئه است ، یکی از اقداماتش ایجاد تفرقه در بعد مذهب و سیاست است و در گستره وسیعی در حال فعالیت است ، وظیفه ما مراقبت از آرمان هاست .

سردار شاهوارپور در پایان هدف اصلی دشمن از تفرقه انگیزی ها را براندازی نظام جمهوری اسلامی و قرار دادن مردم رودر روی نظام عنوان کرد و گفت: دشمن این را خوب می داند که بستر پشتیبانی نظام جمهوری اسلامی ایران مردم هستند،مردم خودشان پای انقلاب و اسلام بودند و برای سربلندی آن شهید دادند و امروز نیز همچون ستونی پای انقلاب ایستاده اند و این حرکات تفرقه انگیز هرگز جایی در بین قومیت های مردم مسلمان ایران پیدا نمی کند بصیرت مردم ما بالاتر از این است که این توطئه های دشمن بر آنها پوشیده بماند .