تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۸:۳۵:۲۰
کد مطلب : 90489
بخش دوم/افشاگری پناهیان از پشت پرده جریان شیرازی ها:

دشمن دنبال تقویت جریان خونخواهی شیرازی است/آزادی فعالیت فرقه شیرازی ها در بحرین و عربستان

پناهیان گفت:این محقق امریکایی می گوید ایالات متحده باید روابط فرهنگی با شیرازی ها را در داخل و خارج ایران به خوبی انجام دهد و با استفاده از رابطه خوب خود با سعودی ها زمینه آزادی فعالیت بیشتر گروه های آنان را در شرق این کشور_قطیف و بحرین_ را فراهم کند.

حجت الاسلام احمد پناهیان کارشناس مسائل فرهنگی در نشست تبیین منویات مقام معظم رهبری در جمع مداحان بسیجی خوزستان اظهار داشت:دشمن بعد از فتنه ۸۸ متوجه شد نمی تواند امام حسین را از این ملت بگیرد برای همین دنبال این هستند تا ماجرای کربلا را یک جوری به نفع خودشان تمام کنند.
وی افزود:آنها می گویند ایرانی ها وقتی شاه  را سرنگون کردند که او را یزید خواندند این کار را هنر امام معرفی می کنند دشمن فهمیده است خون حسین بن علی خون شیعه را به جوش می آورد.
این کارشناس دینی گفت:آنها دنبال این هستند تا حکومت اسلامی و ولی فقیه را یزید جا بندازند و دیگرانی را امام حسین معرفی کنند آنها در راستای پروژه امام حسین سازی سراغ سید محمد شیرازی رفته اند.
وی ادامه داد:سیدمحمد بر اثر سکته از دنیا رفت ولی یک شایعه ای همان روز وفات وی دشمن پخش کرد به این مضمون که حکومتی ها سید را کشته اند این خودش یک بهانه و دستاویزی برای دشمن شد.
پناهیان در خصوص پروژه دشمن برای برهم زدن فضای جامعه مذهبی گفت:یک محقق امریکایی در تحقیق خود این پروژه را مطرح کرده است که حکومت اسلامی را یزید کنیم و سیدمحمدشیرازی را امام حسین معرفی کنیم بعد اعلام می کنیم حکومت او را کشته است.
این سخنران مطرح کشوری تصریح کرد:دشمن دنبال تقویت جریانی در کشور است تا نهضت خونخواهی سیدمحمد شیرازی در کشور راه بیفتد دشمن فهمیده است که ایرانی ها به سادات و روحانیون احترام می گذارند برای همین از این شاخص ها در سیدمحمد می خواهند سواستفاده کنند منسوب بودن اینها به کربلا هم یک امتیاز دیگری برای این پروژه شیرازی هاست.
وی افزود:دقیقا از سال ۸۹ جریان شیرازی ها در کشور به عنوان یک جریانی که مقابل اصل نظام ایستاده است کلیک می خورد.
حجت الاسلام پناهیان بیان کرد:این محقق امریکایی می گوید پارلمان امریکا باید شرایطی را فراهم کند تا ابزارها ، شبکه های ماهواره ای و اینترنتی در ایران به راحتی در دسترس باشند.
وی ادامه داد:از سال ۸۹ شبکه های ماهواره ای متعلق به شیرازی ها به صورت قارچ گونه یکی پس از دیگری در داخل و خارج ایران راه اندازی شدند همین اخیرا اطلاعات قم چند تا  از مجموعه های زیرزمینی شبکه های اینها را تعطیل کرد اینها در خود قم و دیگر شهرستان ها برنامه تولید می کنند.
پناهیان تصریح کرد:این محقق امریکایی می گوید ایالات متحده باید روابط فرهنگی با شیرازی ها را در داخل و خارج ایران به خوبی انجام دهد و با استفاده از رابطه خوب خود با سعودی ها زمینه آزادی فعالیت بیشتر گروه های آنان را در شرق این کشور_قطیف و بحرین_ را فراهم کند.
وی افزود:از آل سعود خواسته اند شیعیان را تحت فشار قرار دهد اما طرفداران شیرازی را کار نداشته باشد و یک حیات خلوت امنی برای شیرازی ها در بحرین و قطیف ایجاد کند.
حجت الاسلام پناهیان گفت:این محقق امریکایی در پژوهش خود نوشته است ایالات متحده در جهان اسلام به یک متحدانی نیاز دارد که به زندگی مسالمت آمیز و دموکراسی امریکایی باور داشته باشد بعد می گوید شیرازی ها مناسب انجام چنین ماموریتی هستند.
این کارشناس مذهبی ادامه داد:امروز به آنها می گوییم چرا لعن و سب می کنید آنها می گویند شما چرا خودتان مرگ بر آمریکا می گویید ببینید چه قیاس مع الفارقی می کنند.
وی افزود:امریکا را جزء اجزای جامعه اسلامی می آورد مقام معظم رهبری اگر می فرماید لعن نکنید فقط به خاطر کشته شدن چهارنفر نیست رهبر انقلاب می خواهد از اختلاف و درگیری در دنیای اسلام جلوگیری کند آن هم در زمانی که بیداری اسلامی در جهان رخ داده است.
پناهیان در پایان اضافه کرد:وقتی علم بیداری اسلامی بلند شده است و حضرت اقا توهین به مقدسات سایر مسلمانان را حرام اعلام می کند اینها می گویند پس امریکا را هم لعن نکنید!
وی ادامه داد:اینها نمی فهمند جریان امریکا جریان کفر حربی است مگر نه اینکه امریکایی وقتی وارد عراق شدند قران ها را پاره کردند و بر روی آنها نجاست ریختند چقدر مسجد و حسینیه را با خاک یکسان کردند حرم امام حسن عسگری را چه کسی  خراب کرد جز امریکایی ها مگر کسی در این کار دست داشت؟اینها امریکایی ها را کنار ۱۸۰ میلیون اهل تسننی قرار می دهند که امروز به فرمان ولی فقیه به صحنه آمده اند.
منبع:  رهیاب