تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۷:۵۵:۲۳
کد مطلب : 67894
نماینده مردم اندیمشک :

دشمن می خواهد حساسیت مسلمانان را نسبت به مقدسات کم کند/بعضی از اصلاح طلبان هم صحبتهای مطهری را رد کردند

صید عیسی دارایی گفت:چرا در کشور ما توهین به هیچ دینی و مسلکی نمی شود طول تاریخ را نگاه کنید ببیند آیا مسلمانان به مسیحیت یا ادیان دیگر توهین کرده اند؟ توهین به پیامبرخدا آزادی بیان نام ندارد آزادی بیان با توهین فرق دارد .

 

 

 

به گزارش عصر آبادان ؛ صید عیسی دارایی نماینده مردم اندیمشک در گفتگو با رهیاب در خصوص توهین مجدد نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام اظهار داشت: اینها دشمنان دین ما هستند و لحظه ای هم بدون توطئه علیه ما سپری نمی کنند آنها می خواهند با این توهین ها حساسیت مسلمانان را چک کنند همه باید واکنش خوبی نشان دهند دشمن می خواهد حساسیت مسلمانان را نسبت به مقدسات کم کند همه باید پای کار بیایند.

دارایی گفت:چرا در کشور ما توهین به هیچ دینی و مسلکی نمی شود طول تاریخ را نگاه کنید ببیند آیا مسلمانان به مسیحیت یا ادیان دیگر توهین کرده اند؟ توهین به پیامبرخدا آزادی بیان نام ندارد آزادی بیان با توهین فرق دارد .

نماینده اندیمشک در خصوص اظهارات مطهری در مجلس گفت:یک بار مطهری در خدمت مقام معظم رهبری این بحث حصر را مطرح کرد و حضرت اقا فرمودند “اگر حضرت امام خیلی تند با این مسئله برخورد می کرد و ما با رافت با این موضوع داریم برخورد می کنیم.”

وی ادامه داد:مقام معظم رهبری مستقیم به وی در این باره جواب داد ولی او حرف رهبر انقلاب را اینگونه زمین می زند حضرت اقا به ۹ دی می گوید یوم الله آن وقت این مطهری آن را یوم الشیطان می خواند حتی بعضی از اصلاح طلبان نسبت به صحبت های مطهری واکنش نشان دادند و این حرف او را رد کردند.