تاریخ انتشار خبر: ۹ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۸:۳۷:۴۹
کد مطلب : 47941

دعانویسی که احضار روح می کرد

با تلاش ماموران کلانتری ۲۱ شهرک «ارم» تبریز، دعانویسی که ادعای احضار روح می‌کرده و باعث اغفال زنان جوان و گمراهی آنان می‌شد شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ فرهنگ نوروزی، فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز گفت: برابر اعلام مرکز فوریت های ۱۱۰ مبنی بر اینکه در آدرس خیابان «لیلابی»، دعانویسی احضار روح می کند موضوع در دستور کار عوامل کلانتری ۲۱ قرار گرفت و با بررسی اطلاعاتی آدرس اعلامی و صحت موضوع تایید شد.

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی دستورات لازم اخذ شد و با دستور رییس کلانتری اقدام لازم در جهت دستگیری نامبرده آغاز و ماموران به آدرس مذکور اعزام و با رعایت موازین شرعی و قانونی وارد منزل شدند.

این مقام انتظامی گفت: سه خانم با تیپ جوان به عنوان مشتری در محل بودند که کار دعانویسی و احضار روح برای آنها انجام و در این خصوص مبالغ هنگفت از آنها دریافت می شد.

سرهنگ نوروزی افزود: نامبرده که باعث اغفال زنان جوان و گمراهی آنان می شد دستگیر و وسایل و کتب مربوطه دعانویسی و احضار روح جمع آوری و به کلانتری انتقال داده شد.

این مقام انتظامی گفت: پرونده قضایی در این خصوص تشکیل و متهم به همراه وسایل کشف شده به دادسرا اعزام شد.

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز به شهروندانی که به امید حل مشکلات زندگی خود به افراد رمال و دعانویس مراجعه می کنند، افزود: متاسفانه با وجود اعلام هشدارها و توصیه های فراوان در این خصوص باز شاهد مراجعه برخی از شهروندان به این گونه افراد هستیم که نه تنها مشکلاتشان حل نشده بلکه تاوان سخت و شومی را پرداخت کرده اند.

منبع: خبرگزاری پلیس
انتهای پیام