تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , آذر, ۱۳۹۳ | ۰۸:۳۶:۰۰
کد مطلب : 58025
رغبتی افشا کرد:

دلیل مخالفت با مربیگری کرانچار

وی در تمرین و رختکن سپاهان مشروبات الکلی استفاده کرده بود و همین مسئله تا ایجاد مشکل پیش رفت. او از تیم مونته نگرو هم برای همین کنار گذاشته شد!

دبیر کمیته نظارت و ارزشیابی مربیان خارجی می‌گوید زلاتکو کرانچار به خاطر دائم الخمر بودن و مصرف الکل سرمربی تیم امید ایران نشده است.

علی رغبتی درباره عدم انتخاب زلاتکو کرانچار به عنوان سرمربی تیم امید، اظهار کرد: رفتار کرانچار در سپاهان رفتاری نبود که با شئونات و فرهنگ ما تطابق داشته باشد.

وی در خصوص اینکه آیا دائم الخمر بودن وی مشکل اصلی بوده و برای این مسئله مدرک مستند وجود داشته است، گفت: زندگی شخصی افراد خارجی و اقلیت های مذهبی به خودشان مربوط است ولی آنچه مشکل کرانچار بود، تظاهر کردن بود. وی در تمرین و رختکن سپاهان مشروبات الکلی استفاده کرده بود و همین مسئله تا ایجاد مشکل پیش رفت. او از تیم مونته نگرو هم برای همین کنار گذاشته شد!

دبیر کمیته نظارت و ارزشیابی مربیان خارجی با تاکید بر اینکه مدارک موثق و مستندی در این خصوص در دست است، خاطرنشان کرد: گزارش توسط مراجع ضیصلاح تهیه شده بود. این مسئله مربوط به سال آخر فعالیت کرانچار در سپاهان بود که شدت گرفت به نحوی که حتی کارت مربیگری کرانچار به سختی صادر شد. عزیزالله محمدی (رئیس پیشین سازمان لیگ) در جریان این موضوع است. حتی بخشی از اختلاف علیرضا رحیمی (مدیرعامل وقت باشگاه سپاهان) با هیات مدیره همین مسئله بود.

رغبتی که میهمان تلفنی برنامه نود بود، با تاکید مجدد بر اینکه کمیته نظارت مربیان خارجی نظر فنی نمی‌دهد، گفت: فیفا مصرف الکل در ورزشگاه ها را ممنوع کرده است. ضمن اینکه این رفتار با فرهنگ ما مغایرت داشت.

منبع: مهر