تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , خرداد, ۱۳۹۵ | ۲۰:۱۱:۵۸
کد مطلب : 114647
قاضی پور:

دولت باید حقوق مازاد مدیران را به خزانه بیت‌المال واریز کند/پاداش ۵۰۰ میلیونی روسای بانک‌ها در پایان سال به عنوان حق جلسه

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روسای بانک‌ها در پایان هر سال ۵۰۰ میلیون به عنوان حق جلسه دریافت می‌کنند، گفت: دولت باید مازاد حقوق مدیران را به خزانه بیت‌المال واریز کند.

دولت باید حقوق مازاد مدیران را به خزانه بیت‌المال واریز کند/پاداش 500 میلیونی روسای بانک‌ها در پایان سال به عنوان حق جلسه

 نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با انتقاد از دریافت حقوق‌های کلان توسط مدیران گفت: دولت می‌دانست و همه می‌دانستند که مدیران بانک‌ها و اعضای هیات‌مدیره بانک‌ها در پایان سال بابت حق جلسه و سود سالانه‌شان ۵۰۰ میلیون تومان دریافت می‌کردند.

وی ادامه داد: ۱۲ جلسه یک‌ساعته برگزار می‌کنم و در پایان هم حقوق‌های میلیونی و میلیاردی به عنوان پاداش دریافت می‌کند که جلوی این روال باید گرفته شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در ارتباط با پزشکان نیز آقای وزیر بهداشت باید توضیح دهد که آیا این سزاوار است که اعتباراتی که از محل هدفمندی یارانه‌ها تامین شده برای کارانه پرداخت شود.

قاضی‌پور در پایان خاطرنشان کرد: دولت باید به سازمان بازرسی اجازه دهد تا حقوق مدیران را کنترل کند و کسانی که حقوق مازاد دریافت کرده‌اند حقوق اضافه آنها را به خزانه بازگردانند.

انتهای پیام/ن