تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۵:۲۷:۵۲
کد مطلب : 95123

دولت حرفش را مثل “آب خوردن” پس گرفت!

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی با اعلام مسیرهای استقبال از رئیس جمهور در بجنورد گفت: حذف استقبال خیابانی از رئیس جمهور در سفر به استان صحت ندارد. این در حالی است که پیش از این، رییس ستاد استقبال مردمی از رییس جمهوری در خراسان شمالی از حذف استقبال خیابانی از کاروان دولت تدبیر و امید در این استان خبر داده بود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی با اعلام مسیرهای استقبال از رئیس جمهور در بجنورد گفت: حذف استقبال خیابانی از رئیس جمهور در سفر به استان صحت ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خراسان شمالی ولی قلیچی اظهار کرد: با توجه به انتشار اخباری مبنی بر حذف استقبال خیابانی از رئیس جمهور در سفر به خراسان شمالی اساسا این خبر که در فضای رسانه‌ای انتشار یافته صحت ندارد و برنامه استقبال طبق اعلام قبلی برگزار می‌شود.

مدیر کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی افزود: بر همین مبنا فردا یکشنبه پس از ورود رئیس جمهور به فرودگاه و استقبال رسمی، ایشان به سمت محل سخنرانی عمومی حرکت خواهند کرد.

وی گفت: مردم شریف و بزرگوار خراسان شمالی می‌توانند در مسیر حرکت کاروان تدبیر و امید حضور یافته و مراسم استقبال را برگزار کنند.

قلیچی ادامه داد: مسیر اصلی استقبال چهارراه استادیوم تا میدان تختی است با این حال حضور مردم در بلوار فرودگاه و مسیر حرکت کاروان تدبیر و امید بلامانع است.

این در حالی است که پیش از این، رییس ستاد استقبال مردمی از رییس جمهوری در خراسان شمالی از حذف استقبال خیابانی از کاروان دولت تدبیر و امید در این استان خبر داده بود.

به گزارش خبرگزاری ها، قربان مهاجران مقدم از مردم استان خواست تا برای دیدار با رییس جمهور در صبح روز یکشنبه هفته جاری به ورزشگاه تختی بجنورد مراجعه کرده و از تجمع در مسیرهای بین فرودگاه تا ورزشگاه بجنورد اجتناب کنند.

مهاجران مقدم با اشاره به این که حرکت در پشت خودرو ریاست جمهوری و استقبال های مرسوم در دولت گذشته از کرامت انسانی به دور است، اضافه کرد: این اقدامات از ابتدا نیز مورد تأیید دولت تدبیر و امید نبوده و در سفرهای گذشته هیئت دولت تدبیر و امید به استان ها هم هیچ گاه برنامه ای برای استقبال خیابانی از رییس جمهور پیش بینی نمی شد.

وی تصریح کرد: با وجود این در سفر رییس جمهور به خراسان شمالی برنامه استقبال خیابانی به طور کامل حذف شده و استقبال و دیدار مردم با حجت الاسلام روحانی ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه ۲۴ خرداد ماه در ورزشگاه تختی صورت می گیرد.