تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۱:۳۹
کد مطلب : 22644
دکترمحسن رضایی :

دولت منابع داخلی را برای رفع بیکاری و گرانی بسیج کند/دولت انسجام تیم اقتصادی خود را بیش تر کند/نگرانی هایم در بعد اقتصاد برطرف نشده است

دکترمحسن رضایی گفت:انتظار تحرک بیشتری از دولت در این حوزه می رود و دولت باید بسیج بیشتری از منابع داخلی برای رفع بیکاری و گرانی به عمل آورد.

به گزارش عصر آبادان ، دکتر محسن رضایی دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام که طی روزهای گذشته به خوزستان سفر کرده بود در گفت و گو با خبرنگار رهیاب در خصوص ارزیابی خود از عملکر اقتصادی دولت یازدهم اظهار داشت: شش ماه زمان طولانی برای قضاوت نیست ولی همچنان نگرانی هایم در بعد اقتصاد برطرف نشده است .

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:امیدواریم دولت انسجام تیم اقتصادی خود را بیش تر کند تا بتواند یک کار جدی در حوزه اقتصاد با توجه به ابلاغ سیاست های اقتصادمقاومتی صورت دهد.

دکترمحسن رضایی افزود:انتظار تحرک بیشتری از دولت در این حوزه می رود و دولت باید بسیج بیشتری از منابع داخلی برای رفع بیکاری و گرانی به عمل آورد.

همچنین این پیشکسوت دفاع مقدس در خصوص اثرگذاری فرهنگی راهیان نور اظهار داشت:راهیان نور یک مصداق واقعی از فعالیت فرهنگی است که آن را می توان شهود فرهنگی بنامیم چرا که افراد با احساس و درک خودشان با جبهه و جنگ آشنا می شوند که قطعا تاثیر زیادی خواهد داشت.