تاریخ انتشار خبر: ۴ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۲:۲۰:۵۵
کد مطلب : 78995
نماینده مردم شوش :

دولت و مجلس وارد حاشیه های سیاسی و انتخاباتی نشوند

سید راضی نوری اظهار داشت:دولت و مجلس باید بر اساس شعار سال در کنا هم باشند وارد حاشیه های سیاسی و انتخاباتی نشوند خصوصا امسال که سال انتخایات است

سید راضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رهیاب در خصوص شعار «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان شعار سال ۹۴ مطرح شد، اظهار کرد:مقام معظم رهبری در ابتدای هرسال دستورالعملی را مشخص می کنند تا مسئولان و مردم بر اساس این نقشه راه حرکت کنند.

وی ادامه داد:در سالهای گذشته با توجه به نامگذای سالها در حوزه اقتصاد و فرهنگ بسترهای قانونی لازم برای اقدامات عملی در کشور به وجود آمده است و سیاست های اولیه تنظیم شده است البته روی هم رفته راضی کننده نیست و باید شتاب بیشتری بگیرد.
نماینده مردم شوش تاکید کرد:دولت و مجلس باید بر اساس شعار سال در کنا هم باشند وارد حاشیه های سیاسی و انتخاباتی نشوند خصوصا امسال که سال انتخایات است.
وی ادامه داد:مسئولان به جای اینکه توان خود را صرف حاشیه های سیاست کنند بهتر است در تحقق اجرایی منویات رهبری قدم بردارند و در حوزه اقتصاد و فرهنگ کارهای عملیاتی انجام دهند.
نوری تصریح کرد:برای رشد و پیشرفت کشور نیاز  به همدلی و همزبانی ملت و دولت دارد به جای تخریب همدیگر انرژی ها را باید خرج عمران و آبادی کشور کرد.