تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۳:۳۳
کد مطلب : 52863

دومین لومیا با برند مایکروسافت تولید شد/ خداحافظی با نوکیا

دومین محصول جدید مایکروسافت با نام “لومیا ۱۳۳۰” تولید و روانه بازار فناوری خواهد شد تا دومین محصول این کمپانی باشد که دیگر با برند نوکیا عرضه نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، نوکیا، یکی از بزرگترین و قدیمی ترین کمپانی هایی است که در عرصه تولید محصولات فناوری شناخته می شود، اما این کمپانی دیگر محصول جدیدی را تولید نخواهد کرد و تمام محصولات این کمپانی با برند مایکروسافت تولید و عرضه خواهند شد. اکنون فعالیت برند نوکیا به پایان رسیده تا محصولات فناوری این شرکت با برند مایکروسافت روانه بازار فناوری شوند.

چندی پیش مایکروسافت از تولید محصول جدیدی با نام  Lumia530 رونمایی کرده بود. این محصول مجهز به صفحه نمایش ۵ اینچی و کیفیت تصویر ۵۴۰*۹۶۰ بود؛ اما مایکروسافت تنها یک هفته پس از لومیا ۵۳۰ از محصول جدیدی با نام لومیا ۱۳۳۰ خبر داده است.

اطلاعات منتشر شده از لومیا ۱۳۳۰ بسیار محدود بوده و اطلاعات دقیقی در این رابطه منتشر نشده است. اما با توجه به تصاویری که از این کمپانی لو رفته، می توان منتظر دو محصول جدید ۱۳۳۰ و ۱۳۲۰ بود. از لحاظ ظاهری محصول جدید بسیار شبیه به ۵۳۵ است. اما محصول جدید ۶ اینچ و HD با رزولوشن ۱۲۸۰*۷۲۰ است.