تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۷:۳۹:۴۵
کد مطلب : 67022
جانشین قرارگاه ابوالفضل(ع):

دومین همایش امنیت و پایداری در خوزستان برگزار می شود/دعوت از نخبگان و صاحبنظران برای ارائه نظرات ومقالات

سرهنگ علیرضا هاتف اظهار داشت:این همایش برای مشارکت اساتید دانشگاه ها و نخبگان علمی در حوزه های مختلف برگزار می شود و می تواندکمک کند تا تضمینی برای امنیت پایدار در خوزستان باشد.

 

 

 

به گزارش  عصر آبادان،سرهنگ علیرضا هاتف جانشین قرارگاه امنیتی حضرت ابالفضل(ع)خوزستان در خصوص برگزاری همایش امنیت و پایدارای در استان گفت:این همایش برای مشارکت اساتید دانشگاه ها و نخبگان علمی در حوزه های مختلف برگزار می شود و می تواندکمک کند تا تضمینی برای امنیت پایدار در خوزستان باشد.

وی ادامه داد:امنیت یک موضوع چندضلعی است خیلی از اقدامات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی باید صحیح انجام گیرد تا نتیجه آنها امنیت شود طبیعتا برای اینکه ازظرفیت نخبگان استان بهره ببریم از همه اندیشمندان و دانشمندان برای شرکت در این همایش دعوت می کنیم تا نظرات خود را در حوزه امنیت بیان کنند و مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارائه کنند، در پایان این همایش از مقالات برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.

سرهنگ علیرضا هاتف  خاطر نشان ساخت:برای حضور در همایش امنیت و پایداری خوزستان اطلاع رسانی از طریق سایت انجام شده است برای اطلاعات بیشتر علاقمندان می توانند به ادرس  http://khz-a.blog.irمراجعه کنند،این همایش در نیمه دوم اسفند  برگزار خواهد شد.

وی در پایان گفت:انتظار داریم دانشگاه های استان در موضوع امنیت استان مشارکت کنند با توجه به پدیده های جدیدی که در  حوزه های اقتصادی و فرهنگی با آنها مواجه هستیم باید این موضوعات از طرف نخبگان استان مورد توجه قرار گیرد و یک هم افزایی انجام شود تا امنیت پایداری  در استان داشته باشیم قطعا با این امنیت در حوزه های دیگر هم شاهد رشد و تحول خواهیم بود.