تاریخ انتشار خبر: ۵ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۳:۱۱:۴۹
کد مطلب : 74998
عصر امروز /

دومین همایش تجلیل از قهرمانان ملی آبادان برگزار شد + حواشی و جزئیات

عصر آبادان: مراسم تجلیل از قهرمانان ملی آبادان طی آئینی در آبادان برگزار شد. گزارش زیر روایت خبرنگار عصر آبادان از این برنامه است:

به گزارش عصر آبادان ، بعدالظهر امروز دومین همایش تجلیل از قهرمانان ملی ورزش آبادان برگزار شد و طی آن از مدال آوران و قهرمانان رشته های مختلف ورزشی تقدیر به عمل آمد.

khiabani-abadan

از نکات جالب توجه حضور جواد خیابانی گزارشگر معروف فوتبال به عنوان مجری این برنامه بود.

ابرهیمی پور امام جمعه آبادان ، زمانی و کعبی مدیرعامل و قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند ،شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان  ، معاون ورزشی مدیرکل اداره ورزش و جوانان خوزستان از جمله میهمانان ویژه ی پیمان ادیبی رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان در این مراسم بودند.

tajlil-az-ghahremanan-3

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی پور امام جمعه آبادان برای دقایقی به سخنرانی پرداخت و از مسئولان آبادان خواست به جوانان این شهر برای رسیدن به سکوهای قهرمانی کمک کنند.

فیلمی در سالن همایش پخش شد که در آن زمانی مدیرعامل و نعمت زاده معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان سخنانی راجع به ورزش آبادان و منطقه آزاد اروند بیان کردند.

همچنین در بخش دیگری از برنامه تیزری پخش شد که در آن پیمان ادیبی از فعالیت های صورت گرفته در طول دوران مسئولیتش سخن گفت و به ارائه گزارش عملکرد خود پرداخت.

از قسمت های جالب و بامزه ی این برنامه تقدیر پیمان ادیبی از خودش بود. در حالی که رئیس ورزش و جوانان آبادان از فرماندار و مدیرعامل منطقه آزاد و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان به دلیل حمایت های شان از ورزش آبادان تقدیر به عمل آورد ، به یکباره نام پیمان ادیبی نیز از سوی مجری خوانده و اینجور اعلام شد که این یک سورپرایز است و ادیبی خود از این ماجرا خبر نداشت.البته آقای خیابانی توضیح نداد که این تابلوی آماده که منقوش به تصویر پیمان خان ادیبی بود، از کجا آمد…ضمن اینکه یک سوتی عجیب هم از سوی سورپرایز کنندگان رخ داد آن هم اشتباه در تایپ کلمه قهرمانان به زبان لاتین است. در تصاویر بخوبی قابل ملاحظه است که در سایر تابلوها به درستی کلمه HEROES  نوشته شده اما در تابلوی اهدایی به ادیبی به اشتباه کلمه HEEROS نوشته شده که معنایی ندارد.(!)

 

 

tajlil-az-ghahremanan-2

عبدالله کعبی قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند بعد از این برنامه سالن را ترک کرد.

خاطره بازی ایران و استرالیا و گل خداداد عزیزی با گزارش جواد خیابانی هم توسط امام جمعه آبادان برای حاضرین زنده شد.همچنین امام جمعه از جمعیت حاضر خواست برای شادی روح مادر جواد خیابانی صلوات بفرستند.

بعد از این مراسم تجلیل از قهرمانان آغاز شدو هر کدام به ترتیب بر روی سن آمدند و هدایای خود را از دست یک پیشکسوت دریافت کردند و عکس یادگاری انداختند.

مادر یکی از قهرمانان جودو که محمد جعفری نام داشت پس از اعطای هدیه به فرزندش به بالای سن رفت و او را در آغوش گرفت.این صحنه به شدت مورد تشویق حاضرین قرار گرفت.

tajlil-az-ghahremanan

نام قهرمانان و رشته های ورزشی که در آنها به عناوین قهرمانی دست یافتند و امروز از آنان تجلیل شد را در ادامه آورده ایم:

رضا باقرزاده قهرمان جهان و آسیا “پرورش اندام”

علی رستمی قهرمان آسیا “پرورش اندام”

حمید دریسی قهرمان کشور “پرورش اندام”

محمدعلی شنانی قهرمان پارالمپیک آسیایی “جودو”

محمد جعفری قهرمان کشور “جودو”

سروش امیری نیا قهرمان جهان “تنیس روی میز”

سید ایوب موسوی قهرمان جهان “وزنه برداری”

مرتضی شنانی قهرمان کشور “تکواندو”

حسین وفایی قهرمان جهان “بیلیارد”

طاهره اسلامی قهرمان کشور “بیلیارد”

راشین دریس قهرمان کشور “بیلیارد”

الهام عباسی قهرمان کشور “بیلیارد”

محمد موسوی قهرمان کشور “بیلیارد”

نامدار اسدی قهرمان مسابقات اُپن بین المللی “کشتی”

فاطمه برقول قهرمان کشور “شطرنج”

عبدالنبی نواصر قهرمان آسیا و جهان “دومیدانی،پرتاب وزنه”

مــــربیان:

عباس هاشم پور تیم قهرمان آسیا “فوتبال ساحلی”

بیژن امجدی تیم قهرمان کشور ” بیلیارد”

پگاه حسامی تیم قهرمان کشور ” کاراته”

 1. محمد حسین می‌گه:

  واقعا جای تاسف داره من یکی از کسانی هستم که در کنار این گروه بودم اکثر روزهایی که زحمت میکشید این حرکت صرفا از طرف سه نفر از بچه های گروه ترتیب داده شد اونهم روزهای آخر بجهت اینکه آقای ادیبی خیلی زحمت میکشید آخه آقای ادیبی چه نیازی به این تقدیر داره در صورتی که همین چند روز پیش هم از سوی استاندار محترم هم فرماندار هم مدیر کل ورزش استان هم آقای خادم رییس فدراسیون کشتی تقدیر شده بود
  شما که ادعا میکنید یک سایت ارزشی هستید چرا ؟ البته من که این ارزشی بودنتان رو قبول ندارم به سادگی خود آقای ادیبی میخندم که مگه این سایت ارزشیه!!

  • نسیم می‌گه:

   دوست عزیز در اخلاق حرفه ای این یه کارآگاهیه!!!!!
   اصل مطلب اینه که تو مراسمی که مال خود آقای ادیبی هست از خودش تقدیر میشه !
   بنظر من تفسیر مطلب فوق از نگاه خبرنگارش اینگونه بوده !