تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , مهر, ۱۳۹۴ | ۲۲:۰۴:۳۱
کد مطلب : 101608

دو بازیکن به تیم ملی اضافه شدند +تصاویر

تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز (جمعه) در زمین چمن باشگاه ایرانیان دوبی تمرین کرد.

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران پس از اینکه صبح امروز در سالن باشگاه ایرانیان دوبی تمرین بدنسازی خود را در دو گروه انجام دادند، از ساعت ۱۸ عصر روز جمعه در زمین چمن این مجموعه تمرین دیگری را برگزار کردند؛ تمرینی که ۹۰ دقیقه به طول انجامید و کارلوس کی روش اهداف تاکتیکی خود را در زمین با بازیکنانش مرور کرد.

بخش اصلی تمرین امروز مربوط به کارهای تهاجمی و استفاده از ضربات ایستگاهی بود. در بخش کارهای تهاجمی کی روش تلاش می کرد به صورت تک تک بازیکنان را با آنچه در ذهن دارد، آشنا کند.

در این قسمت دروازه‌بان‌ها هم به صورت تک به تک درون دروازه قرار می گرفتند و تلاش می کردند دفع کننده حملات بازیکنان مهاجم باشند.

بعد از این تمرین، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه به بازی تنیس فوتبال پرداختند و گروه دیگر هم به زدن ضربان ایستگاهی از پشت محوطه ۱۸ قدم مشغول شدند.

در تمرین امروز تعداد بیشتری از هواداران فوتبال ایران در تمرین تیم ملی حاضر شده بودند.

از سوی مدیریت باشگاه ایرانیان دوبی هم پلاکاردی به منظور همدردی با کادر فنی و بازیکنان تیم ملی به خاطر درگذشت ناگهانی هادی نورزی نصب شده بود.

پژمان منتظری بازیکن تیم ملی فوتبال ایران هم پس از انجام وظایف باشگاهی خود در اردوی تیم ملی حاضر شد و بنا به صلاحدید کادر فنی در تمرین امروز شرکت نکرد تا با انجام استراحت آماده تمرین فردا شود. مسعود شجاعی هم در اواسط تمرین به اردوی تیم ملی وارد شد و برای دقایقی تمرین هم تیمیهای خود را از نزدیک تماشا کرد.

بازیکنان تیم ملی پس از انجام تمرین امروز و سرد کردن بدنهای خود به استخر رفتند.

منبع: فارس