تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۷:۱۳:۰۴
کد مطلب : 20703

دو خبر برای پرسپولیسی ها

پارگی عضله امید عالیشاه بر طرف شده است.

عصر ابادان –

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس که پس از عمل جراحی روی کلیه خود هنوز از بیمارستان ترخیص نشده است گفت: تمام فکرم پیش بچه‌ها است. البته سایر اعضای کادر پزشکی هستند و مشکلی وجود ندارد. همه مسائل را هم با آقای میثم علیپور هماهنگ می‌کنیم ولی به هر حال این نگرانی به یک عادت بدل شده است. بویژه که سه بازی بسیار حساس داریم و الان کفشگری، نورمحمدی و عالیشاه هم تازه بهبود یافته‌اند و باید بسیار مراقب باشند.

وی درباره بازیکنانی که در تهران مانده‌اند، ادامه داد: با آنها مرتب در تماس هستم. سید جلال حسینی و سید مهدی سید صالحی زیر نظر کلینیک باشگاه تحت فیزیوتراپی قرار دارند. محسن مسلمان هم آب درمانی می‌رود و دوچرخه می‌زند. قبل از اینکه در بیمارستان بستری بشوم با چند نفر از متخصصان مشورت کردم و قرار بر انجام تزریق یک داروی خاص شد که کمک خیلی زیادی می‌کند و امیدوارم با جواب دادن زانوی مسلمان به آن، او را در سه بازی پایانی کامل در اختیار داشته باشیم.

حقیقت در پایان خاطرنشان کرد: تهیه این آمپول کمی سخت بود ولی خوشبختانه به من گفتند مسلمان از طریق یکی از دوستانش آن را تهیه کرده و قرار است از امارات برای او بیاورند.

* قبل از سفر سرخپوشان به مازندران، با تصویربرداری‌های اعلام شده، پارگی عضله عالیشاه کاملا ترمیم شده است. عالیشاه در جریان بازی دوستانه برابر صدرا به میدان رفت اما کادر فنی پرسپولیس تمرین ویژه کششی را برای او در نظر گرفته است تا از تکرار این آسیب‌دیدگی جلوگیری شود. البته اثر بخشی این تمرینات به کمی زمان نیاز دارد که البته این مساله جدا از مساله آمادگی بدنی وی برای حضور در بازی‌ها خواهد بود.

گفتنی است؛ هدف از این تمرینات بلندتر شدن عضلات همسترینگ است که در بازیکنان انفجاری مانند عالیشاه حجیم‌تر است.