تاریخ انتشار خبر: ۶ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۷:۰۵:۴۱
کد مطلب : 91947

دو ملی پوش استقلال بازیکن آزاد شدند

۳ بازیکن تیم استقلال برای فصل آینده با این باشگاه قرارداد ندارند و باشگاه برای تمدید قرارداد با این نفرات باید مذاکره کند.

به گزارش  عصر آبادان، با پایان فصل چهاردهم لیگ برتر این سوال پیرامون تیم استقلال به وجود آمده که چه بازیکنانی برای فصل آینده با این تیم قرارداد ندارند.خسرو حیدری، امید ابراهیمی و یعقوب کریمی سه بازیکنی هستند که در ابتدای لیگ چهاردهم با آبی‌پواشان قرارداد یک ساله امضا کردند و با پایان بازی‌ها قراردادی با استقلال ندارند.

علی نظری جویباری در خصوص اینکه چرا با این بازیکنان قرارداد یکساله امضا شده است گفت: در ابتدای فصل با تمامی بازیکنان به مدت ۲ و ۳ سال قرارداد امضا کردیم اما حیدری و ابراهیمی به ما قول دادند تا در صورت پرداخت مبلغی ۱۰ روز بعد از ثبت قرارداد یک سال دیگر قراردادشان را با تیم امضا کنند.

وی افزود: متاسفانه با آغاز بازی ها شرایط مالی تیم برای پرداخت پول مناسب نبود و نتوانستیم مبلغ مورد نظر را به این بازیکنان بدهیم، به همین دلیل قرارداد این دو نفر همان یک ساله امضا شد. یعقوب کریمی هم امسال از تیم سپاهان به صورت قرضی و یک ساله به استقلال آمد و ما کاری نمی‌توانستیم انجام دهیم.

بازیکنانی مثل کرار و مگویان نیز با باشگاه استقلال قرارداد دو ساله دارند و در صورتی که کادر فنی تیم جدید استقلال به آنها نیاز داشته باشد در این تیم ماندنی خواهند بود.

منبع: فارس