تاریخ انتشار خبر: ۶ , تیر, ۱۳۹۴ | ۰۴:۱۶:۱۰
کد مطلب : 97313
افشاگری عضو شورای شهر در خصوص ماجرای استعفای شهردار ؛

دو نماینده فعلی مجلس نزد مخالفان رفتند و از آنان بخاطر عدم حضورشان در جلسه تشکر کردند!/ اینها اراده ای از خود ندارند

عصر آبادان: مکوندی عضو شورای اسلامی شهر آبادان گفت: در منزلی که آنان (اقلیت مخالف) گرد هم آمده اند دو نفر از نمایندگان فعلی حضور پیدا می کنند و از آنان به خاطر عدم حضورشان در جلسه بررسی استعفای شهردار که مانع از امکان ثبت نام وی به عنوان کاندیدا ی مجلس شد، تشکر می کنند.

به گزارش عصر آبادان ؛ عبدالحسین مکوندی در جمع خبرنگاران محلی افزود: پیشتر نیز موضوع ضعف در هیات رئیسه شورا را مطرح کرده بودم و برای آن نیز دلائل زیادی داشتم.
وی اظهار داشت: تنها سخن گفتن آکادمیک کافی نیست، تفکرات رئیس شورا  از آن خودش نیست، و از بیرون به وی القاء می شود.
وی تصریح کرد: وی توان مدیریت ندارد، او بر اساس خط و خطوط سیاسی که به وی داده می شود عمل می کند، پیشتر نیز ضعف وی را در برپایی و کنترل جلسات عنوان کرده بودم، وی توان اداره شورای شهر را ندارد.
وی یادآور شد: دلیلی ندارد در جلسه ای که هر ۱۳عضو حضوردارند، رئیس تاب و تحمل حرف هایی که از سوی اعضاء گفته می شود را نداشته باشد و جلسه را ترک کند.
این عضو شورای اسلامی شهر آبادان گفت: در شورای شهر ما ، رئیس شورا خود آغازگر و ایجاد کننده تنش است، و اقدام به ترک جلسه می کند چرا که نامه استعفاء شهردار آورده می شود و وی تمایل دارد تنها به نامه های وارده از سوی شهرداری رسیدگی شود.
مکوندی افزود: موضوع عدم تشکیل جلسه بررسی استعفای شهردار سناریویی بود که از قبل و توسط افراد سیاسی که در جایگاههای سیاسی شهر قرار دارند و همه دست به دست هم دادند تا موضوع استعفا شهردار بررسی نشود، نوشته شده بود .
وی اظهار داشت: اگر شیرازی مهره قوی و سنگینی برای ورود به مجلس نبود پس چرا نگذاشتند به این حیطه ورود کند؟!
وی تصریح کرد: اگر به ادعای گروه مخالف چنانچه ابهامات مالی در شهرداری هست باید موارد از طریق سازمان بازرسی، اداره اطلاعات و دادگستری که ناظر ادارات هم هستند پیگیری شود، ضمن آنکه حسابرسان در چندین نوبت حسابها را بررسی کردندو هیچ اشکالی را نیافتند.
وی یادآور شد: سوال آنست که چرا این افراد هر چند وقت یک بار موضوع ابهامات مالی را پیش می کشند؟
این عضو شورای اسلامی شهر آبادان گفت: این افراد اختیاری از خود ندارند و تصمیماتشان از بیرون به آنها القاء می شود.
مکوندی افزود: در منزلی که آنان (اقلیت مخالف) گرد هم آمده اند دو نفر از نمایندگان فعلی حضور پیدا می کنند و از آنان به خاطر عدم حضورشان در جلسه بررسی استعفای شهردار که مانع از امکان ثبت نام وی به عنوان کاندیدا ی مجلس شد، تشکر می کنند.
وی اظهار داشت: آیا اقدام این افراد خدمتگزاری به مردم است؟؟ باید بدانند که مردم هوشیارند و آگاهند که این افراد به دنبال چه منافعی برای خود هستند، اگر آقایان آنطور که ادعا می کنند دلشان برای مردم می سوزد و میخواهند بایشان کاری کنند پس چرا وقتی ۴۰ درصد از سهم آلایندگی شهر را به شهر همجوار بردند تلاشی برای استرداد آن نکردند و دیگر چراها که قابل طرح است.
وی تصریح کرد: گروه مخالف و مدعی انجام اقدامات در شهر بیایند و به طور شفاف بگویند که به جز آنچه که از قبل در این شهر داشتیم چه چیزی به آن اضافه شده است؟ دستاوردشان را برای مردم بازگو کنند، مردم حق دارند برای آینده خود تصمیم بگیرند.