تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۵:۰۷
کد مطلب : 81237
به کمک عوامل نیروی انتظامی بجنورد؛

دکتر بیست هزار تومنی دستگیر شد

فردی که به صورت غیرمجاز نسبت به پذیرش بیماران مبتلا به دیسک کمر و رماتیسم و انجام طب سوزنی اقدام می‌کرد، توسط پلیس امنیت عمومی دستگیر شد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران، فردی که به صورت غیرمجاز نسبت به پذیرش بیماران مبتلا به دیسک کمر و رماتیسم و انجام طب سوزنی در شهرستان بجنورد اقدام می‌کرد، توسط پلیس امنیت عمومی خراسان شمالی دستگیر شد.

سرهنگ صادق نامور رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان شمالی در تشریح این خبر گفت: در پی گزارش دریافتی مبنی بر اینکه فردی به صورت غیرمجاز در سطح شهرستان بجنورد اقدام به پذیرش غیر قانونی بیماران مبتلا به دیسک کمر و رماتیسم می‌کند، بلافاصله مراتب به منظور جلوگیری از تهدید علیه بهداشت و سلامت جامعه در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

 

وی در ادامه اظهار داشت: مأموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی محل سکونت متهم را که در یک واحد مسکونی اقدام به پذیرش بیماران می‌کرد را شناسایی و دستگیر کردند.

 

رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان شمالی افزود: در برسی‌های به عمل آمده مشخص شد که متهم مدت ۶ ماه است در حوزه طب سوزنی فعالیت دارد که به طور متوسط، روزانه دو نفر را پذیرش و مبلغ ۲۰۰ هزار ریال برای هر جلسه از بیماران دریافت می‌کرد.

 

سرهنگ نامور با اشاره به اینکه متهم فاقد مجوز‌های لازم از وزارت بهداشت و درمان است و مکان فعالیت وی متناسب با هرگونه امور پزشکی نمی‌باشد، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های به عمل آمده و در حضور نماینده دانشگاه علوم پزشکی از ادامه فعالیت وی جلوگیری و محل فعالیت متهم پلمپ شد.

 

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد.