تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۳:۴۴:۴۰
کد مطلب : 89396

هدیه کودک کُشان به کودکان! + عکس

داعش با برپایی خیمه‌ی تبلیغاتی در حلب سوریه، با هدف جذب کودکان سوری برای انجام عملیات‌های انتحاری و نظامی هدایایی را بین آنان توزیع کرد.

 جبهه جهانی مستضعفین نوشت: داعش برای جذب نیرو خصوصا کودکان و نوجوانان خیمه‌ای تبلیغاتی را در حلب سوریه برپا و هدایایی را بین کودکان توزیع کرد.داعش به تازگی از کودکان برای سخنرانی در بین مردم و دعوت آنان برای عضویت در این گروهک استفاده می‌کند.

این گروهک تروریستی تصاویری را از چندین کودک با لباس نظامی و سربند داعش منتشر کرد که در استان صلاح الدین عراق در حال تبلیغ هستند.در پی شکست‌های متوالی داعش در مناطق مختلف عراق و سوریه این گروهک تلاش می‌کند تا با تأثیرگذاری بر ذهن کودکان و نوجوانان، آنان را برای پیوستن به این گروهک تشویق کند. داعش از این کودکان برای انجام عملیات‌های انتحاری سوء استفاده می‌کند.چندی پیش نیز دفتر رسانه داعش در ایالت رقه، با انتشار ویدئویی با نام «آموزشگاه بچه شیرهای فاروق»، مراحل آموزش دفاعی و نظامی کودکان داعشی را به نمایش گذاشت.

کودکان با پوشیدن یونیفرم نظامی و بستن سربند داعش، عقاید انحرافی و تکفیری، مهارت‌های لازم برای اقدامات تروریستی و نحوه ذبح گروگان‌ها را آموزش می‌بینند.گفتنی است بیشتر کودکان حاضر در این پادگان یا توسط عناصر داعش ربوده شده و یا خانواده‌ آنان به دلیل فقر، در ازای دریافت پول آنان را به این پادگان فرستاده‌اند.داعش امیدوار است با آموزش نسل جدیدی از تروریست‌ها، بقای خود را تضمین کند؛ اما به همت ارتش و نیروهای مردمی عراقی و سوری، عمر این گروهک تروریستی در حال پایان است.

انتهای پیام