تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۶:۴۴:۳۸
کد مطلب : 23033

رأی انضباطی مهدی رحمتی صادر شد

رأی حرکتی که دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در دیدار این تیم با ملوان انجام داد از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صادر شده است.

به گزارش عصر آبادان مهدی رحمتی که در دیدار ملوان – استقلال در تاریخ ۳۰ بهمن‌ماه ۹۲ باعث تحریک هواداران ملوان شده بود و در پایان این دیدار نیز یک حرکت منشوری را انجام داد، ابتدا توسط کمیته انضباطی به دلیل رفتار غیرمتعارف و نادرست به پرداخت ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و تذکر گرفت که با رعایت شئونات اخلاقی از هرگونه رفتار غیرورزشی پرهیز کند.

این رأی با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد تا اینکه رئیس کمیته انضباطی اعلام کرد جریمه سیدمهدی رحمتی تنها به دلیل تحریک هواداران ملوان بوده و در صورت محرز شدن عکس‌ها و فیلم‌هایی که از وی گرفته شده احتمال محرومیت دروازه‌بان استقلال در رأی جدید کمیته انضباطی وجود دارد.

اسماعیل حسن‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم، در این خصوص عنوان کرد: آقای رحمتی به کمیته انضباطی آمد و در جلسه شرکت کرد. ما هم با بررسی اتفاقات دیدار ملوان – استقلال حکم را نوشته‌ایم و آماده اعلام است.

وی در توضیح اینکه چرا رأی تاکنون اعلام نشده است، گفت: حکم را صادر کرده‌ایم اما به دلیل برخورد با تعطیلات اعلام آن به بعد از تعطیلات موکول شد و در اولین فرصت رأی جدید را اعلام خواهیم کرد.