تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۸:۰۳:۰۵
کد مطلب : 57187

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان:سالن کوثر مهیای میزبانی از مسابقات جهانی کشتی است

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان گفت: با انتقال مسابقات جهانی کشتی از سالن ولیعصر به سالن کوثر آبادان، این سالن نیز به سرعت مهیای مسابقات جهانی کشتی خواهد شد.

خبرگزاری فارس: سالن کوثر مهیای میزبانی از مسابقات جهانی کشتی است

به گزارش عصر آبادان ؛ پیمان ادیبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان، از انتقال محل مسابقات به سالن کوثر این شهر خبر داد و اظهار کرد: پیش‌تر قرار بود این مسابقات در سالن ولیعصر برگزار شود که بنا بر صلاحدید مکان این تورنمنت بین‌المللی به سالن کوثر آبادان منتقل شد.

وی ادامه داد: در همین راستا، عملیات آسفالت این مجموعه در حال حاضر عملیاتی شده و تا فردا به اتمام خواهد رسید.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان با اشاره به دلایل تغییر مکان مسابقات تصریح کرد: سطح سالن ولیعصر آبادان پایین بود و تماشاگران نیز به محل تشک‌ها نزدیک بودند که این خلاف قوانین بود.

ادیبی با بیان اینکه سنگ‌فرش این مجموعه را نیز تغییر دادیم و این مورد نیز در حال حاضر به اتمام رسیده است، افزود: همچنین نرده‌کشی‌های مجموعه کوثر نیز به انجام رسیده و این سالن از این حیث نیز مشکلی حس نمی‌کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان در پایان محل نمایشگاهی که به همین منظور جنب مجموعه ورزشی دهداری برپا شده را ثابت دانست و خاطر نشان کرد: زیرسازی مجموعه کوثر نیز صورت گرفته و این مجموعه مهیای میزبانی از مسابقات جهانی کشتی فرنگی است.

منبع: فارس