تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۹:۳۱:۰۱
کد مطلب : 65838
بدری خبر داد:

رئیس جدید کانون مداحان آبادان به زودی انتخاب می شود

رئیس کانون مداحان آبادان از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه دوره جدید این کانون خبر دادو گفت: رئیس جدید این کانون به زودی انتخاب می شود.

 

به گزارش عصر آبادان ؛محمد بدری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به انتخابات کانون مداحان آبادان اظهار کرد: سومین دوره انتخابات کانون مداحان آبادان با حضور ۵۳ تن از مداحان در اداره تبلیغات اسلامی این شهر برگزار شد.

وی در همین خصوص افزود: در این انتخابات من به عنوان رئیس کانون مداحان پیشین، گزارشی از عملکرد سه ساله این کانون را ارائه دادم.

رئیس کانون مداحان آبادان ادامه داد: برای انتخابات هیئت رئیسه جدید، ۱۰ نفر کاندید شده بودند که پنج نفر از این نفرات به عنوان اعضای اصلی هیئت رئیسه و دو نفر نیز به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

بدری در خصوص اعضای اصلی و علی البدل کانون مداحان تصریح کرد: محمد بدری، علی رضا خدری، پرویز خردمند، محمد مشکین و رسول سروشیان به عنوان اعضای اصلی این کانون و همچنین محمدمهدی مقدم و خانم کاکا به عنوان اعضای علی البدل برای این دوره انتخاب شدند.

وی در خصوص ریاست دوره جدید کانون مداحان آبادان بیان کرد: در روزهای آینده جلسه ای را به منظور مشخص کردن ریاست جدید این دوره کانون مداحان برگزار می شود.

رئیس کانون مداحان آبادان با اشاره به وظایف این کانون ابراز کرد: ساماندهی پرونده های مداحان، برگزاری دوره های تخصصی، برگزاری جلسات ماهانه به صورت مستمر و معرفی مداحان حرفه ای،  از جمله وظایف کانون مداحان آبادان است.

 

منبع: مهر