تاریخ انتشار خبر: ۱ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۰۰:۱۶:۱۵
کد مطلب : 40372

رئیس جمهور در انتخاب وزیر علوم لجبازی نکند/اصحاب فتنه در جای جای کشور فعال اند/سگ های ولگرد مردم خرمشهر را آزار می دهند

عصر آبادان: امام جمعه خرمشهر گفت:تقاضای مراجع تقلید این است که کسی که در راس نهاد آموزش عالی قرار بدهد مورد عنایت مراجع و علمای ما باشد نه اینکه در مقام لجبازی یک نفر انتخاب شود که در کشور تنش ایجاد کند.

moosavi0khoramshar

به گزارش عصر آبادان حجت الاسلام “سیدنبی موسوی” روز جمعه در آیین عبادی سیاسی جمعه در مسجد جامع خرمشهر افزود: رییس جمهور می تواند فردی را به مجلس معرفی کند که کمترین مشکلات را داشته باشد.

وی اضافه کرد: رییس جمهوری رسماً و اسماً روحانی است و لذا تقاضای مراجع تقلید این است که کسی که در راس نهاد آموزش عالی قرار بدهد مورد عنایت مراجع و علمای ما باشد نه اینکه در مقام لجبازی یک نفر انتخاب شود که در کشور تنش ایجاد کند. این امر از چشم مردم دور نمی ماند.

حجت الاسلام موسوی افزود: با کمال تاسف تعداد زیادی از اصحاب فتنه سال ۸۸ در جای جای کشور مشغول به فعالیت هستند و این انتظار و توقع رهبری، امت حزب اله، خانواده های شهدا و ملت ایران اسلامی نیست و لذا باید کار و تلاش کرد تا دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی از این موضوع سوء استفاده نکنند.

وی گفت: با کمال تاسف خیلی از افرادی که در راس دانشگاه های کشور و در دیگر ارگان ها و ادارات متدین بودند، جا به جا شدند و این به صلاح کشور نیست.

وی در بخش دیگری از خطبه نماز جمعه به مقام حضرت فاطمه معصومه(س) اشاره کرد و افزود: روایتی از حضرت امام جواد(ع) نقل شده که هر کس خالصانه به همراه معرفت، کریمه اهل بیت (ع) را در قم زیارت کند خداوند متعال بهشت را بر او واجب می کند.

حجت الاسلام موسوی افزود: روایتی دیگر از حضرت امام علی ابن موسی الرضا(ع) ، کسی که خواهر ما را در قم زیارت کند گویی مرا زیارت کرده و دو نکته در رابطه با جایگاه و مقام کریمه اهل بیت یکی مقام ) یکی مقام شفاعت خداوند را واگذار کرده و مقام محمود دیگر در آیات قرآن تصریح شده ، جایگاه عصمت خاص است.

وی در خصوص جایگاه دختران و زنان در جامعه اسلامی گفت: آیا با توجه به اینکه دختر در جامعه اسلامی ما آنقدر جایگاه دارد، بستری برای هدایت فرزندان به بهشت ایجاد شده، آیا در مراکز علمی ، دانشگاه های ما به گونه ای هستند که براب دختران زمینه و بستری  فراهم کند که بتوانند فرزندان صالح برای جامعه اسلامی تربیت کنند؟ این موضوع مهمی است که باید به آن توجه ویژه ای شود.

وی در خصوص شکایات مکرر مردم از ازدیاد احشام ولگرد و حیوانات موذی گفت: مردم در خصوص حیوانات موذی و احشام مانند سگ های ولگرد که تاکنون مشکلات عدیده ای را برای مردم ایجاد کرده ،بطور مکرر شکایت می کنند و انتظار می رود که مرکز بهداشت و شهرداری در این رابطه اقداماتی انجام دهند.

 

 

  1. کارمند می‌گه:

    «مردم در خصوص حیوانات موذی و احشام مانند سگ های ولگرد که تاکنون مشکلات عدیده ای را برای مردم ایجاد کرده ،بطور مکرر شکایت می کنند و انتظار می رود که مرکز بهداشت و شهرداری در این رابطه اقداماتی انجام دهند.» این سخن کاملاً صحیح می باشد و حتماً باید یک نفر توسط این سگها مصدوم شود تا مسئولین به فکر باشند.

  2. بینا می‌گه:

    ارباب فتنه را رها کرده وبه اصحاب میپردازید کسی که ادعای پاکترین دولت را داشته وحالا معلوم میشود که بیتالمال را خوان گسترده دوستان خود کرده بود ونفت را که ثروت ملی است با بی تدبیری گماشتگانش ثروت شخصی عده ای دزد کرده بود که حتی به زور زندان هم حاضر به پس دادن پول مملکت نیستند را رها کرده اید وبه کسانی میتازید که برای خدمت به کشور همه کار میکنند .به کجا میروید این هم فساد ودزدی وبد حجابی وبی تقوایی ومشکلات اجتماعی وطلاق وجرم خیانت و…. شما را به فکر نمی اندازد آیا باز هم باید مثل امثال شریعتمداری کیهان امریکا و امپریالسم جهانی وجورج سوروس وهاله اسفندیاری ودایی جان ناپلیون را مقصر دانست یا کسی که موقع انتخابات میلیاردها تومان پول عمرانی منطقه آزاد را برای جمع کردن رای به بهزیستی میدهد ویا کسی که ماشین های خریداری شده توسط منطقه آزاد را به دوستانش به مفت داده یا یا یا یا یا میدانید چقدر از این یا ها وجود دارد اما شما متاسفانه ساکت نشسته بودید وفکر میکردید کسی متوجه نیست …..حالا هم دیر نشده بجای کاسبی از دکان فتنه بهتر است ریشه فتنه را خشکاند از قوه قضاییه بخواهید با مفسدان ورانتخواران دولتی در دولت گذشته برخورد قاطع کند چطور میشود پدر یک روزنامه نگار را بخاطر چها کلمه خارج از خطوط قرمز در آورد ولی با کسی که پول میلیاردی از جیب کارگران برای انتخابات زنش در شورای شهر تهران خرج کرده کاری نداشت چطور آقای شمقدری راست راست میرود وبا افتخار از پرداخت پول میلیاردی به خانواده اش دفاع میکند وکک کسی هم نمیگزد راستی اگر مثلا بجای شمقدری بهروز افخمی بود چه میشد وا اسلاما وااسلاما جریان شانزده میلیارد دانشگه کذایی آقا محمود هم که هیچی ؟یه سوال دیگه اونی که ماشین مزایده ای آقای رییس رو خرید کی بود ؟ میدونین خرج اون نمایش چقدر شد .خدا همه ما رو هدایت کنه شک دارم که این مطلب رو بذارین رو سایتتونن اما احتملا نیمچه اعتقادی شاید بعضی هاتون داشته باشین اینو برا این میگم که کمی به این مطالب فکر کنن وعملکرد خودشون را با به زعم خودشون فتنه گرها مقایسه کنن وبعد در محکمه وجدان خودشون به خودشون نمره بدن والبته از رد شدن نترسین چون باب توبه رو خدا برا هممون باز گذاشته .خدایا به تو پناه میبریم واز تو یاری میطلبیم اهدنا الصراط المستقیم