تاریخ انتشار خبر: ۳ , تیر, ۱۳۹۳ | ۰۰:۱۱:۳۲
کد مطلب : 33691
نزدیک شدن به عناصر قدرت راهی برای جمع آوری ثروت!

رئیس دفتر یک مسئول آبادانی و آغاز به ساخت پنجمین آپارتمان در آبادان! /نوش جانش اما…

عصر آبادان: نزدیک شدن به افرادی که موقعیت ملی و استانی پیدا می کنند به راهی برای ثروتمند شدن تبدیل شده است.

327

به گزارش عصر آبادان بنا به اخبار رسیده ، رئیس دفتر یکی از مسئولان شهرستان اخیراً در حال ساخت پنجمین آپارتمان تجاری -مسکونی خود طی دو سه سال اخیر است.

این در حالی است که گفته می شود وی پیش از نزدیک شدن به این مقام مسئول وضعیت مالی ویژه ای نداشت و با مغازه داری امرار معاش می کرد.

البته این حق طبیعی هر شهروندی است که با برنامه ریزی و پشتکار نسبت به جمع آوری مال و به دست آوردن مکنت اقدام کند و هیچ کس هم این اجازه را ندارد که در امورات شخصی دیگران دخالتی داشته باشد اما موضوع این است که نزدیک شدن به یک مقام مسئول چه شرایطی را برای فرد به وجود می آورد که می تواند طی دو سال زندگی یک شخص را از این رو به آن رو کند؟

آیا مسئولانی که چنین امتیازاتی را برای اطرافیان خود متصور هستند به عواقب چنین رفتارهایی فکر کرده اند؟ و به این موضوع اندیشیده اند که از این پس افراد برای قرارگرفتن در زمره ی نزدیکان و یاران ، حاضر می شوند دست به چه کارهایی به چه قیمت های سنگین و جبران ناپذیری بزنند؟

آیا بها دادن بی حد و اندازه به عده ای از اطرافیان نزدیک ، مردم را در معرض یک قضاوت خطرناک از وضعیت مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار نمی دهد؟ هزینه های ناشی از بازی کردن با آبروی نظام در کسوت مسئولیت در این نظام مقدس ، چه هست وآیا به عواقب آن فکر کرده اید؟

این نمونه ای است از خروار خروار امتیازاتی که برخی از مسئولان غیر متعهد به اطرافیان خود بی حساب می دهند تا از حمایت شان بی بهره نشوند. مدیرانی که حاضرند برای تصاحب یک صندلی دست به هر کاری بزنند.

ومقصر ..

شاید ما باشیم …

و شما …

البته شاید…

 

 1. صفایی می‌گه:

  آیا منظورتون یکی از اعضای دفتر نماینده شهر آقای …..هست ؟؟؟

 2. زندگی می‌گه:

  همش چرت و پرت هستش ولک بدون مو خودم بچه آبادانم اگه بخوای زخبر بزنی درست بزن اسمش بنویس اینقدر هم اطاعات بازی دار نیار
  ها ولک بچه تانکی دو
  عزت زیاد
  بیدار آبادان