تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۴:۲۸:۰۲
کد مطلب : 17780

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه سخنران ۲۲ بهمن آبادان است

امام جمعه آبادان گفت: رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه سخنران ۲۲ بهمن این شهرستان است.

عصر آبادان – حجت‌الاسلام علی ابراهیمی‌پورامروز در جمع خبرنگاران  بیان کرد با توجه به قرار گرفتن در آستانه ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برنامه‌‌ریزی‌ها در این خصوص در حال انجام است.

وی افزود: در این راستا از ادارات و نهادهای مختلف شهرستان خواسته شده است تا فضای شهر را برای این روز بزرگ مهیا کنند.

امام جمعه آبادان ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده سخنران یوم‌الله ۲۲ بهمن در آبادان آیت‌الله تقوی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور است.

وی تصریح‌کرد: مردم ایران اسلامی همواره در طول ۳۵ سالی که از انقلاب اسلامی گذشته است حضوری باشکوه را در صحنه‌های مختلف داشته‌اند.

امام جمعه آبادان اضافه‌کرد: در روز ۲۲ بهمن امسال نیز قطعا شاهد حضور پرشورتر و باشکوه‌تری از سوی مردم ایران اسلامی خواهیم بود.

ابراهیمی‌پور خاطرنشان‌کرد: اعتقاد داریم که نیازی به توصیه از مردم برای حضور در راهپیمایی نیست چراکه ملت ایران خود به خوبی اهمیت این حضور را می‌دانند و پرشورتر و باشکوه‌تر از همیشه در سالروز پیروزی انقلاب خود حاضر خواهند شد.

وی افزود: مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند و برای پاسداری از این انقلاب که در راه آن خون‌های زیادی داده‌اند همیشه استوار و مقاوم خواهند ایستاد.

امام جمعه آبادان تصریح‌کرد: مردم آبادان نیز دوشادوش سایر ملت ایران در روز ۲۲ بهمن حضور خواهند داشت و به دریای عظیم ملت ایران خواهند پیوست.

 

فارس