تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , تیر, ۱۳۹۴ | ۱۴:۱۹:۵۱
کد مطلب : 98477

رازی که آلوز از گواردیولا فاش کرد

مدافع تیم ‌ملی برزیل و بارسلونا فاش کرد: پپ گوآردیولا تمایل بسیار زیادی داشت تا پس از جا‌م جها‌نی هدایت سلسائو را بر عهده بگیرد، ولی این موقعیت به او داده نشد.

 با نمایش ضعیف برزیل در جا‌م جها‌نی ۲۰۱۴ ، لوئیس اسکولاری از سمت خود اخراج شد و کارلوس دونگا بار دیگر به نیمکت تیم ‌ملی برزیل برگشت.دنی آلوس، مدافع تیم ‌ملی برزیل و بارسلونا درباره علاقه گوآردیولا به مربیگری در این تیم، گفت: پپ به من گفت که می‌خواهد برزیل را قهرمان جهان کند و این استراتژی کامل برای این کار دارد، ولی مسئولان فدراسیون فو‌تبا‌ل برزیل او را نخواستند. آنها گفتند که مردم برزیل مربی خارجی برای تیم ‌ملی‌شان را قبول ندارند. این تصمیم مبتدیانه گرفته شد و نتیجه‌اش این شد که ناکامی‌های ما ادامه یافت.

مدافع بارسلونا در ادامه، گفت: از نظر من پپ بهترین مربی جهان است. او در فو‌تبا‌ل کارهای جدیدی انجام داده است که نتیجه‌اش را در بارسلونا می‌بینیم. اگر چنین فرصتی را از دست بدهیم، در واقع به صلاح فو‌تبا‌ل کشور فکر نکرده‌ایم. حالا مسئولانی که پپ را از تیم ‌ملی برزیل دور کرده‌اند باید پاسخگو باشند.

آلوس در پایان گفت: پپ به من گفت حتی در صورتی که نتیجه‌ نگیرد، هیچ پولی از فدراسیون فو‌تبا‌ل برزیل دریافت نخواهد کرد و این یعنی اطمینان به موفقیت کاری است.

تیم ‌ملی برزیل پس از حذف از کوپا آمه‌ریکا حالا انتخابی جا‌م جها‌نی ۲۰۱۸ روسیه را پیش‌رو دارد.

بازی‌های برزیل سه ماه دیگر در انتخابی جا‌م جها‌نی شروع می‌شود.

منبع: ایسنا