تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۱:۵۳
کد مطلب : 54303
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان:

راز استحکام جمهوری اسلامی در گرو اتصال به باورهای شهداست/ مذاکرات،گواه جنگی تمام عیار است

عصر آبادان:سردار شاهوارپور اظهار داشت:بیش از ۳۰ سال است که دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی صف کشیده اند و قصد به زانو در آوردن نظام جمهوری اسلامی را دارند و امروز مذاکرات سخت نیز گواه همین جنگ تمام عیار است .

   

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) در یادمان سردار هور اظهار داشت:همه می دانیم که فرهنگ به این سادگی ها شکل نمی گیرد و قطعا حاصل تلاش انسانهایی است که از خودشان مایه گذاشتند.

وی ادامه داد:جنگ تحمیلی نیز یکی از بهانه هایی است که ملت برای نشان دادن آن فرهنگ و باور های مشترک توانست در هشت سال دفاع مقدس با شهادت و ایثارگری آن شان و جایگاه را نشان داده و پرده برداری کند.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) رمز پیروزی در جنگ هشت ساله را تکیه بر ارزشه ای دینی و اعتقادی و تبعیت از ائمه اطهارعلیه السلام خواند و افزود:همین باورها به ما کمک کرد تا از عرصه های سخت عبور کنیم.

سردار شاهوارپور خاطر نشان کرد:بیش از ۳۰ سال است که دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی صف کشیده اند و قصد به زانو در آوردن نظام جمهوری اسلامی را دارند و امروز مذاکرات سخت نیز گواه همین جنگ تمام عیار است .

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج)استحکام جمهوری اسلامی در برابر فشارهای همه جانبه سیاسی و اقتصادی را در گرو نقطه وصل ما به باورهای شهدایی چون علی هاشمی و همرزمانش خواند و گفت:اگر همگی ما بر باورهای شهیدان و راهی که رفته اند تکیه کنیم قطعا در مقابل هیچ مستکبری از پای نخواهیم افتاد.

سردار شاهوار احداث همچین مکانهایی را کاری بسیار ارزشمند خواند و گفت: همه می دانیم زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و احداث مکان هایی بنام شهدا و برپایی یادمان هایی برای آنها کاری هزارساله در جهت نگه داشتن فرهنگ دفاع مقدس است.