تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۴:۲۸
کد مطلب : 53213
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان خبر داد

راه‌اندازی سامانه ۱۶۹۰ در راستای برنامه‌های طرح تحول سلامت در جنوب خوزستان

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: سامانه ۱۶۹۰ دانشکده علوم پزشکی آبادان در راستای نظارت بیشتر بر طرح تحول نظام سلامت به بهره‌برداری رسید.

خبرگزاری فارس: راه‌اندازی سامانه 1690 در راستای برنامه‌های طرح تحول سلامت در جنوب خوزستان

به گزارش عصر آبادان ، علیرضا آموزنده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: اشخاص حقیقی و حقوقی علاوه بر شماره پیامکی ۱۰۰۰۹۷۹۹ دانشکده علوم پزشکی آبادان می‌توانند در تماس با سامانه تلفنی ۱۶۹۰ و یا ثبت شکایات در سایت اینترنتی www.1690.ir شکایات خود را اعلام و کد رهگیری دریافت‌ کنند.

وی در همین خصوص اضافه کرد: مردم می‌توانند هرگونه شکایات، انتقادات و نظرات خود را در راستای اجرای کتاب تعرفه‌گذاری خدمات از طریق این سامانه به بازرسان ما اعلام کنند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان اضافه کرد: سامانه یاد شده با شعار «تکریم جامعه پزشکی و تضمین حقوق بیمار» راه‌اندازی شد.

آموزنده با ارائه جزییات بیشتر اضافه کرد: پیش از این نیز سامانه تلفنی ۱۵۹۰ به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت انتقادات، شکایات و راهنمایی‌های لازم در حوزه درمان فعالیت خود را آغاز کرده بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سامانه ۱۵۹۰ در راستای برنامه‌های تحول نظام سلامت طراحی شده و هدف آن ارتقا خدمات سلامت و ارتباط با مردم و استفاده از نقطه نظرات آنان است.