تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , آبان, ۱۳۹۳ | ۰۴:۲۷:۱۴
کد مطلب : 54661

رایحه خوش خدمت این بار از شهرداری منطقه ۲ آبادان / فعالیت جهادی برای عمران و آبادانی+تصاویر

عصر آبادان: گزارش تصویری از ساخت پارک و فضای سبز توسط شهرداری منطقه ۲ آبادان طی مدت کوتاه حکایت دارد.

jahadi-asr

به گزارش عصر آبادان : اخیراً شهرداری منطقه ۲ آبادان در اقدامی جهادی ، طی مدت کوتاه دو محوطه بزرگ در حوالی اردوگاه میثاق را سر وشکل درست وحسابی داده است.

این در حالی است که گفته می شود شهرداری آبادان با کمبود منابع مالی مواجه است و برخی از پروژه ها و برنامه ها روند سختی را می گذرانند.

سرعت عملیات و بهره برداری آنقدر محسوس بود که خبرنگار ما راغب شد برای تهیه گزارش تصویری به این منطقه سر زده تا مردم را در جریان فعالیت های عمرانی مجموعه شهرداری منطقه ۲ آبادان قرار دهد.

اهمییت کار زمانی بیشتر می شود که در ماه های آتی نزدیک ، کاروان های راهیان نور برای استقرار به اردگاه میثاق مراجعه می کنند و بدون تردید از فضای سبز خارج از اردوگاه برای ساعاتی استفاده خواهند کرد.

تصور کنید اگر این فضای سبز ساخته نمی شد ، میهمانان ، چه خاطره ای را با خود از شهرآبادان به همراه می بردند.اینک اما شرایط کاملاً متفاوت است.تصاویر گویای همه چیز هست:

    sh-mantaghe2-1 sh-mantaghe2-2.jpg sh-mantaghe2-3 sh-mantaghe2-4 sh-mantaghe2-5 sh-mantaghe2-6 sh-mantaghe2-7 sh-mantaghe2-8 sh-mantaghe2-9 sh-mantaghe2-10 sh-mantaghe2-11 sh-mantaghe2-12 sh-mantaghe2-13 sh-mantaghe2-14

  1. ناشناس می‌گه:

    همش تف مالیه