تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۹:۰۹:۱۳
کد مطلب : 122822
معاون سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند خبر داد:

رایزنی با استانداری برای رفع مشکل تردد خودروهای اروندی در خوزستان

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در حال رایزنی با استاندار برای رفع مشکل مرخصی و تردد خودروهای پلاک اروند در سطح استان از طریق پلیس راهور هستیم.

 محمد معتمدی اظهار کرد: طی بخشنامه صادره از سوی پلیس راهور، ملاک صدور مرخصی خودروهای پلاک اروند در محدوده سرزمین اصلی مشروط به احراز محل سکونت در محدوده منطقه آزاد اروند تعیین شده و صدور گذر موقت نیز بایستی با حضور مالک اصلی انجام شود.

وی اضافه کرد: پیشتر افراد با ارئه یک وکالتنامه معتبر امکان دریافت گذر موقت را داشتند اما اکنون پلیس راهور حضور مالک را الزامی خوانده و این در حالیست که برابر وکالت نامه ثبتی انجام برخی امور توسط افرادی غیر مالک نیز وجود دارد.

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند هر گونه اعمال نظر در خصوص نحوه تردد خودروهای پلاک اروند در سطح استان را مشروط به تصمیم استاندار دانست و تصریح کرد: مالکان خودروهای پلاک اروند می توانند با اطمینان خاطر و در محدوده تعیین شده و تصمیم گیری شده توسط  استاندار تردد کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، طی دو روز گذشته مطلبی تحت عنوان تیر خلاصی مسئولان به تردد خودروهای اروندی  با مضمون برخوردهای قانونی با دارندگان خودروهای پلاک اروند در صورت خروج از محدوده تعیین شده در فضای مجازی منتشر شد که نگرانی و تشویش خاطر مالکان این خودروها را سبب شد، زیرا پس از اعلام تصمیم استاندار پیشین مبنی بر امکان تردد خودروهای پلاک اروند در سطح استان، افراد زیادی  از شهرهای مختلف خوزستان اقدام به خرید خودروهای پلاک اروندی کرده اند.

منبع: مهر