تاریخ انتشار خبر: ۶ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۶:۰۲
کد مطلب : 70264
صفارهرندی در دزفول:

رحیمی با تفکر احمدی نژاد تناسبی نداشت/ایران پیش از انقلاب در معادلات جهانی به حساب نمی آمد

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: انقلاب آنچنان ظرفیت بالایی دارد که معاون اول رئیس جمهور را به خاطر خطاهایش محاکمه می کند این از عظظمت انقلاب اسلامی است که مفسدین در هر جایگاهی برخورد می کند.

 

 

 

«محمدحسین صفارهرندی» وزیر فرهنگ و ارشاد دولت احمدی نژاد در نشست روشنگری سرگروه های حلقه های صالحین دزفول با انتقاد از تحریف واقعیت های دوران شاهنشاهی توسط برخی اساتید دانشگاه و روشنفکران گفت: این افراد با تحریف فسادهای درباریان و سرسپردگی آنها به غرب در حال تردید ایجاد کردن در فکر جوانان ما هستند این کار اصلا قابل قبول نیست.

 

وی با برشمردن فسادها گسترده اخلاقی و اقتصادی خانواده شاهنشاهی و درباریان اظهار کرد: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصتی مناسب برای بازخوانی دوباره تاریخ و بیان واقعیت های آن دوران است.

IMG 4464 چه کسی تائید کننده «مشایی» نزد «احمدی نژاد» بود؟/ عزم نظام در برخورد با مفسدین در هر جایگاه و یا هر خانواده ای جزم است

صفارهرندی با تاکید بر اینکه ایران پیش از انقلاب در معادلات جهانی به حساب نمی آمد افزود: ایران دوران پهلوی، شریک اسرائیل و ژاندارم منطقه بود و ارتش ایران با حضور ۴۵ هزار مستشار نظامی آمریکایی اهداف آمریکا در منطقه عملیاتی می کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: با گذشت چندین سال از پیروزی انقلاب اسلامی آثار انقلاب در حال نمایان شدن است  اکنون تحولات منطقه بر اساس اراده ایران در حال تحقق است.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران، انقلاب های نامی جهان در قرن گذشته را مورد اشاره قرار داد و گفت: انقلاب کبیر فرانسه که بسیار به آن می بالند برای نان و انقلاب اکتبر روسیه نیز با هدف بهبود مسائل اقتصادی و معیشت مردم بود.

صفارهرندی بیان کرد: مردم ایران، هر چند از وضعیت معیشتی و اقتصادی مناسبی برخوردار نبودند ولی برای اعتقادات و آرمان های الهی و اسلامی قیام کردند به همین دلیل شراب فروشی ها، کاواره ها و سینماهایی که فیلم های ضد اخلاقی پخش می کردند از اولین مکانهایی بودند که تخریب شدند.

وزیر فرهنگ و ارشاد دولت نهم، گفت: انقلاب اسلامی دارای رویش ها و ریزش هایی است که باید هر دو در کنار همدیگر دیده شود تا دچار اشتباه در تحلیل نشویم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام سردار سلیمانی و سید حسن نصرالله را از رویش های انقلاب برشمرد و گفت: اکنون ایران در عراق،لبنان ،یمن ،سوریه ،فلسطین و دیگر کشورهای منطقه نقش تأثیر گذار و بارزی دارد و موجب امنیت منطقه شده است.

صفارهرندی افرود: در کشورهای دیگری که انقلاب شده است، پس از چند سال انقلاب، کشور بین انقلابیون و سلطنت گرایان دست به دست شده است ولی در جمهوری اسلامی ایران کشور هیچ گاه به دست افراد ضدانقلاب نیفتاده و حداکثر به دست آدم هایی افتاده که انسان های کم جنبه ای مثل بنی صدر بوده اند که طومار آنها را نیز مردم جمع کردند.

IMG 4468 چه کسی تائید کننده «مشایی» نزد «احمدی نژاد» بود؟/ عزم نظام در برخورد با مفسدین در هر جایگاه و یا هر خانواده ای جزم است

وی افزود:انقلاب آنچنان ظرفیت بالایی دارد که معاون اول رئیس جمهور را به خاطر خطاهایش محاکمه می کند این از عظظمت انقلاب اسلامی است که مفسدین در هر جایگاهی برخورد می کند.

وزیر دولت احمدی نژاد، با بیان اینکه رحیمی با تفکر احمدی نژاد تناسبی نداشت، تاکید کرد: بنده بارها به آقای احمدی نژاد تذکر دادم که  این کسی که بعنوان معاون پارلمانی – در آن زمان رحیمی معاون پارلمانی احمدی نژاد بود- انتخاب کردید اصلا درهر دو مرحله انتخابات ۸۴ به شما رأی نداده است.

صفارهرندی ادامه داد: وقتی به آقای احمدی نژاد می گفتیم: «چرا آدمی [مشایی] که گذشته اش معلوم است و در هر پستی که بوده مشکلی ایجاد کرده را در کنار خود دارید». او می گفت: «افراد موثق به من گفتند». وقتی پیگیری کردیم که موثق ترین کسی که مشایی را به احمدی نژاد معرفی کرده چه کسی بوده است، خود احمدی نژاد گفت: «رحیمی بوده است».

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران، ابراز کرد: اینکه نظام اسلامی با فردی در جایگاه معاون اولی رئیس جمهوری برخورد می کند نشان دهنده قدرت و عزم نظام در برخورد با مفاسد در هر جایگاه و یا وابسته به هر جناح و یا خانواده است.

وی با تاکید بر اینکه صرف آلوده شدن یک نفر در رده های بالای مدیریتی نشان دهنده تباهی حکومت نیست، افزود: علامت خرابی یک حکومت این است که حکومت چشم خود را در برابر فساد صاحب نفوذان ببندد و بجای برخورد با آنها ملاحظه جایگاه و یا وابستگی خانوادگی آنها را کند.

دزفول امروز