تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۶:۰۴
کد مطلب : 74099

رد پای دلال ممنوع‌الکار در انتخاب سرمربی پرسپولیس/برانکو جانشین درخشان می شود؟

بحث حضور برانکو روی نیمکت پرپسولیس در حالی این روزها دهان به دهان می چرخد که حتی برخی ها عنوان می کنند که دستیاران او روی نیمکت پرسپولیس هم مشخص شده اند تا هر چه زودتر استارت کار در پرسپولیس زده شود.

 این روز ها پرسپولیس از نظر مدیریتی در شرایط عجیبی قرار دارد؛ اما اینکه چرا پرسپولیس در این وضعیت قرار گرفته، چیزی فرا‌تر از داستان درخشان و دایی است.

باشگاه بزرگ پایتخت مدتی است که با بحران‌های بزرگ و کوچک دست و پنجه نرم می‌کند، سوال اینجاست که هواداران پرسپولیس در چند سال اخیر چند بار به یاد دارند که پرسپولیس در شرایط بحرانی قرار نگرفته باشد؟

اینکه چرا در این چند سال “در”، همچنان بر یک پاشنه برای پرسپولیسی‌ها می‌چرخیده، داستانی است که هنوز برای خیلی‌ها نامشخص است، ولی هرچه ‌هست اوضاع و احوال این باشگاه بزرگ چند سالی است که در سایه منیت‌ها و خودبزرگ‌بینی‌ها چندان در شأن هواداران میلیونی‌شان نیست و این ‌طور می‌شود که سکو‌ها برای بازی‌های پرسپولیس هم در فوتبال ما کم‌کم خالی می‌شود.

 حالا پس از نتایج ضعیفی که باشگاه پرسپولیس در نیم‌فصل دوم مسابقات لیگ برتر گرفت، شایعاتی مبنی بر حضور برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت سرمربیگری این تیم شنیده شد.
بحث حضور برانکو روی نیمکت پرسپولیس در حالی این روزها دهان به دهان می چرخد که حتی برخی ها عنوان می کنند که دستیاران او روی نیمکت پرسپولیس هم مشخص شده‌اند تا هر چه زودتر استارت کار زده شود.
اما در این میان گفته می شود واسطه حضور برانکو در پرسپولیس یکی از دلالان ممنوع الکار است که هم اینک در خارج از کشور حضور دارد.
 به هر حال برانکو و افشین قطبی دو گزینه ای بودند که برای سرمربی گری پرسپولیس در نظر گرفته شده اند اما اخبار رسیده حاکی از این است که برانکو شانس بیشتری برای رسیدن به نیمکت پرسپولیس دارد.
بر اساس این خبر،مذاکرات جدی با برانکو انجام شده و احتمالا تا دو یا سه روز آینده تکلیف سرمربی پرسپولیس و جانشین حمید درخشان مشخص خواهد شد.
 حمید درخشان در همین زمینه عنوان می کند : فکر می‌کنم این صحبت‌ها را کسانی مطرح می‌کنند که می‌خواهند آرامش من و پرسپولیس را بر هم بزنند، من به این مسائل فکر نمی‌کنم و فقط کارم را انجام می‌دهم، کسانی هم که می‌خواهند ببینند آیا این شایعات صحت دارد یا خیر می‌توانند از مدیریت باشگاه در این مورد سوال کنند.”
حالا گفته می شود امیررضا خادم هم  در حال مذاکره و متقاعد کردن مسئولان باشگاه پرسپولیس و همچنین وزارت ورزش است.
اما همه می دانند برانکو بارها از تیمهای ایرانی پیشنهاد داشت ولی به دلیل بدهی ۶۰ هزار دلاری مالیاتش حاضر نشد به ایران بیایید اما گویا مسوولین پرسپولیس وعده حل مشکل مالیاتی اش را هم داده اند.
به هر حال نتایج پرسپولیس این روز‌ها نگرانی ها را بیشتر و بیشتر می‌کند از این جهت که امسال یکی از نمایندگان فوتبال ما در جام باشگاه‌های آسیاست.
فعلا باید گفت  شاید مسببین این وضع پرسپولیس بتوانند با شوک درمانی یکی دو روزی هم این تیم را احیا کنند اما این پرسپولیس برای برخاستن چیزی بیشتر از «شوک» آوردن برانکو روی نمیکت این تیم نیاز دارد.
 شبکه اطلاع رسانی راه دانا ،
انتهای پیام/م