تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۸:۳۸:۴۹
کد مطلب : 78072
شهردار اهواز :

رشد ۲۱ درصدی بودجه شهرداری اهواز در سال ۹۴/شهرداری به مهمانان جشنواره علمی فقط شام داد/ به ما گفته بودند این جشنواره علمی است

سید خلف موسوی اظهار داشت:من اصلا در جریان این جشنواره نبودم و نمی دانم چگونه برگزار شده است در هیچ کدام از برنامه ها هم شرکت نکردم شهرداری فقط یک شام برای هنرمندان و مسئولین برگزار کننده آن تدارک دید.

 

 

 

سید خلف موسوی شهردار اهوار در گفتگو با رهیاب در خصوص اینکه چه مقدار بودجه شهرداری در سال ۹۳ گفت:هزار و ۲۰ میلیارد تومان بودجه شهرداری در سال ۹۳ بسته شد که باید در پایان اسفند تمام دریافتی های شهرداری را جمع بندی کنیم و به زودی اعلام می کنیم که چه مقدار از این بودجه محقق شده است.

موسوی گفت:در واقع ما دو ردیف بودجه داریم یکی ردیف بودجه نقدی شهرداری است که حدود ۶۰۰ میلیارد تومان است که باید ازمردم توسط شهرداری دریافت شود بقیه اش بودجه غیرنقدی است که شامل کمک های دولت، وزارت نفت، مشارکت های بخش خصوصی و اوراق مشارکت و… است.

وی افزود:البته امسال در بحث اقتصادی در بخش ساخت وساز به آن شکلی که انتظار داشتیم ساخت و سازهای گسترده ای صورت بگیرد اتفاق نیفتاد ودرآمدهای شهرداری یک مقدار تحت تاثیر بعضی از این متغیرها قرار گرفت امیدواریم در سال ۹۴ در بخش ساخت وساز یک جهشی را شاهد باشیم جلساتی هم با شرکت های انبوه ساز و بخش های مرتبط گرفته شده است تا ساخت وساز در اهواز رونق بگیرد وبالطبع درآمدهای شهرداری محقق شود.

شهردار اهواز در خصوص بودجه سال ۹۴ هم گفت:باتوجه به اینکه بودجه سال قبل هزار و ۲۰ میلیارد تومان بود بودجه امسال هزار و ۲۳۶ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است یعنی ۲۱ درصدی حدودا رشد داشته است.

 

شهردار در خصوص خرج های صورت گرفته توسط شهرداری در جشنواره علمی گفت:هزینه ما در حد پذیرایی یک شام بود والا هزینه خاصی نشد.

وی افزود:هنرمندانی وارد استان شدند و از آنجا که خوزستانی ها به مهمان نوازی معروف هستند نباید ما این خصلت خوب مردم استان را رعایت نکنیم ما هم من باب مهمان نوازی هنرمندان داخلی و خارجی را دعوت کردیم.

موسوی تاکید کرد:این دعوت از طرف معاونت فرهنگی شهرداری صورت گرفت ما هم در این مراسم ضیافت شام شزکت کردیم چون به ما گفته بودند این جشنواره یک جشنواره علمی است.

وی افزود:من اصلا در جریان این جشنواره نبودم و نمی دانم چگونه برگزار شده است در هیچ کدام از برنامه ها هم شرکت نکردم شهرداری فقط یک شام برای هنرمندان و مسئولین برگزار کننده آن تدارک دید.