تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۵:۴۶:۵۰
کد مطلب : 31923
نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در اهواز:

رفاهی را که با چاپلوسی آمریکا به دست می آید نمی خواهیم/برخی ها با روحیه مقدس مآبی اصل جهاد را زیر سوال می برند

حجت الاسلام تویسرکانی اظهار داشت:برخی ها با روحیه مقدس مابی اصل جهاد را زیرسوال می بردند و این یکی از مشکلات حضرت امام در قبل از انقلاب بود و امروز هم چنین مشکلی متوجه نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است.

به گزارش رهیاب نیوز حجت الاسلام تویسرکانی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در کنگره شهدای اصناف کشور در حسینیه ثارالله اهواز اظهار داشت:برخی ها با روحیه مقدس مابی اصل جهاد را زیرسوال می بردند و این یکی از مشکلات حضرت امام در قبل از انقلاب  بود و امروز هم چنین مشکلی متوجه نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است.

وی ادامه داد:این روزها اصل مقاومت ، ایستادگی  و مبارزه در برابر امریکایی ها را تلاش می کنند تا با یک ادبیات خاصی زیر سوال ببرند و می گویند جهاد و مقاومت خشونت است ضدصلح و رفاه مردم است البته واژه جهاد را به کار نمی برند به جای واژه جهاد از خشونت استفاده می کنند.

حجت الاسلام تویسرکانی تصریح کرد:به اسم منافع مردم اصل جهاد را زیر سوال می برند می گویند اگر انرژی هسته ایی حق مسلم ماست رفاه هم حق مسلم است و رفاه را در مقابل انرژی هسته ای قرار می دهند در حالیکه انرژی هسته ایی  امروزی نماد و سمبل مقاومت و جهاد ملت ایران علیه ظالمان است.

وی افزود: رفاه هم حق مسلم مردم است ولی مهم این است با چه شیوه و روشی می خواهیم این کار را انجام دهیم ما رفاهی را که با گدایی ، چاپلوسی و سربه آستان آمریکا مالیدن به دست آید را نمی خواهیم و اصلا چنین رفاهی به دست نمی آید.

تویسرکانی ادامه داد:آیا کشورهای که با آمریکا دوست هستند به رفاه رسیدند؟ این ملت مصری که در منطقه به اندازه او کسی نوکر امریکا نبود ولی صدها هزارنفراز مردم این کشور در قبرستان ها زندگی می کنند سالی چندصدهزار میلیارد امریکا به مصر کمک می کند اما ببینید چه اتفاقاتی افتاده است؟ تنها شیوه ایی که باعث عزت مردم  و رفاهشان می شود جهادومقاومت است.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت:آن کسانی که امروز امام ما و یاران او را به ترک جهاد دعوت می کنند در حقیقت  با عبارت های زیبا  ما را به ذلت دعوت می کنند می گویند مقاومت را کنار بگذارید سر میز مذاکره بیایید تا با مذاکره مشکلات را حل کنیم.

وی افزود:مذاکره مشکلی را حل نخواهد کرد مذاکره ما با امریکا مانند مذاکره امام حسین با عمرسعد است یعنی خودش یک مبارزه است و اتمام حجت با دشمن می باشد این نوع مذاکره هیچ اشکالی ندارد .

حجت الاسلام تویسرکانی  تاکید کرد:مشکل ما با استکبار پشت میز مذاکره حل شدنی نیست تا ظالم به ظلم خودش ادامه می دهد راه جهاد باز است.

وی خاطر نشان ساخت:خیلی ها می خواهند تبلیغ کنند که نیروهای ارزشی و بسیجی ضد رفاه هستند ابدا این حرف صحیح نیست ما دنبال رفاه مردم هستیم اما از مسیر جهاد و عزت دنبال این خواسته هستیم نه از مسیر توجه به بیگانگان.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت:کسانی که انتظار دارند شعله انقلاب را خاموش کنند وما را به مشکلات معیشتی خودمان مشغول کنند این انتظارشان برآورده نخواهد شد.

وی در پایان تاکید کرد: امروز عده ایی همنوا با بیگانگان خط  سازش را تبلیغ می کنند باید مواظب باشیم سازش با ظالم را به اسم صلح ، عقلانیت ، رفاه و منافع مردم برای ما توجیه نکنند.