تاریخ انتشار خبر: ۳ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۹:۴۷
کد مطلب : 123219

رفتار زننده کارکنان درمانگاه ۸ شهریور آبادان با مراجعین/وقتی مرکز درمانی تبدیل به چاله میدان می شود!

متاسفانه دفعات تکرار این گونه رفتارها زیاد شده و مردم که برای درمان بیماران خود به این مرکز درمانی مراجعه می کنند با رفتار طلبکارانه و ناپسند برخی از کارکنان مواجه هستند و چاره ای جز تحمل و نجابت ندارند.

۳۱۱۱۶

به گزارش عصر آبادان ، صبح امروز در پلی کلینیک ۸ شهریور آبادان اتفاقاتی رخ داد که به هیچ وجه در شأن مردم این شهر نیست.آن هم در هفته ای که مردم باید خدمات و دستاوردهای دولت را به بهترین وجه ممکن لمس کنند.

متاسفانه دفعات تکرار این گونه رفتارها زیاد شده و مردم که برای درمان بیماران خود به این مرکز درمانی مراجعه می کنند با رفتار طلبکارانه و ناپسند برخی از کارکنان مواجه هستند و چاره ای جز تحمل و نجابت ندارند.

در اتفاق صبح امروز که خبرنگار عصر آبادان از نزدیک شاهد آن بود ، متصدی داروخانه در واکنش به درخواست یکی از مراجعین با صدای ناهنجار و گوش خراش پاسخ های تند و زننده ای داد که موجب تعجب همگان شد.ضمن اینکه روشن بودن میکروفون و پخش صدای جیغ و مهیب متصدی داروخانه از بلندگوهای نصب شده در راهروی داروخانه بر زشتی عمل این کارمند اضافه کرده بود.

در ادامه سایر همکاران وی از اتاق داروخانه خارج و به برخی مراجعین حمله ور شدند .در این بین حضور فردی که خود را کشیک بیمارستان معرفی کرده بود ، فضا را ملتهب تر کرد تا جایی که نزدیک بود با حضور وی ، کار به درگیری فیزیکی بینجامد.

تاسف برانگیزتر اینکه فردی که خود را به عنوان کشیک معرفی کرده بود بدون اینکه در جریان امر قرار گرفته باشد شروع به انتقاد از مراجعین کرده و با ادبیاتی تند و زننده ، خواستار سکوت آنان شد.

مکرر پیش آمده است که در این داروخانه ، داروهای مورد نیاز مردم وجود نداشته و مردم ، به اجبار راهی داروخانه های سطح شهر می شوند و با پرداخت هزینه ، داروی خود را تهیه می کنند و از کنار این کمبودها با نجابت خود چشم پوشی می کنند.

مردم که بابت بیمه ی خود ماهیانه هزینه های زیادی پرداخت می کنند حداقل انتظاری که از مراکز درمانی تحت پوشش بیمه ی خود دارند ، احترام و حفظ شأن و منزلت آنان و بیماران است.آنان شاید از کمبودهای موجود بتوانند بگذرند و گله نکنند اما هرگز تاب تحمل بداخلاقی و بدرفتاری کارکنان این مراکز که از جیب ملت اداره می شوند را ندارند.

آنچه مورد انتظار است ، بررسی سریع موضوع از طریق مسئولان مربوطه و برخورد قاطع با خاطیان این مجموعه است تا خدمات سایر پرسنل خدوم و ارزشمند و از جمله رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی بیش از این مورد خدشه قرار نگیرد.

 

  1. ناشناس می‌گه:

    مثلاً روز پزشک رو داشتیم جشن میگرفتیم. شاید تو ۸ شهریور کسی به پزشکان تبریک نگفته ، اعصاب ندارند.